Благодійна акція з футболу «Слава ЗСУ»: фіналісти - «Брусниця» та «Іванківці» (СТАТИСТИКА, ВІДЕО)

Вівторок, 09 серпня 2022 11:01
Благодійна акція з футболу «Слава ЗСУ»: фіналісти - «Брусниця» та «Іванківці». Благодійна акція з футболу «Слава ЗСУ»: фіналісти - «Брусниця» та «Іванківці». Фото Світлани Білич.

На Буковині відбулися півфінальні матчі благодійної акції з футболу «Слава ЗСУ».

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

У першій грі зустрілися колективи «Фазенда» та «Брусниця». На початку зустрічі активніше діяли підопічні Олександра Степанова, однак...пропустили гол на 7 хвилині гри. Штрафний майстерно виконав Василь Палагнюк.

Гравці «Фазенди» зрівняли рахунок у другому таймі. На 70 хвилині матчу Максим Соломян вразив ворота Василя Біблюка, який, до речі, неодноразово рятував «Брусницю» від голу.

На 82 хвилині гри дубль оформив Василь Палагнюк, а згодом рейд захисника «Брусниці» Іллі Стрільчука завершився тим, що проти нього порушили правила у штрафному майданчику. Іван Молофій не зміг переграти Юрія Кисилицю, однак Андрій Гордей зумів відправити шкіряну кулю у ворота «Фазенди». Підсумковий рахунок матчу – 3:1 на користь «Брусниці».

У іншому півфіналі напруженої гри не вийшло. «Іванківці» з рахунком 8:1 розгромили «TOM Studio».

Наприкінці цього тижня у матчі за третю сходинку «Фазенда» зустрінеться з «TOM Studio». У вирішальній зустрічі зіграють «Брусниця» та «Іванківці».

«Фазенда» - «Брусниця» - 1:3 (0:1)

Арбітр - Олександр Плахов, асистенти арбітра - Марія Сас-Батрак, Георгій Нікифоряк. Спостерігач арбітражу - Микола Осадець.

«Фазенда»: Юрій Кисилиця, Олександр Темерівський, Сергій Янчик (Ярослав Ілащук, 24), Микола Гречка, Олександр Карапка (Юрій Масікевич, 84), Сергій Пантєєв, Сергій Ільїн, Максим Соломян, Олександр Тодорович, Юрій Головачук (Вадим Пислар, 46), Дмитро Дучак. Запасні: Степан Кушнір, Микола Коваль, Андрій Фурега, Максим Лукащук. Головний тренер - Олександр Степанов.

«Брусниця»: Василь Біблюк, Володимир Бербека (Ігор Чайковський, 76), Ілля Стрільчук, Вадим Попович (Микола Коваленко, 46), Олександр Баланецький (Андрій Лалак, 63), Микола Рябий, Олександр Шевчук, Іван Молофій, Ілля Піцик (Андрій Гордей, 63), Василь Варварюк, Василь Палагнюк. Запасні: Василь Савчук, Василь Грекул, Владислав Андрієць. Тренер - Микола Коваленко.

Голи: Максим Соломян (70) - Василь Палагнюк (7,82), Андрій Гордей (88).

На 88 хвилині гри пенальті не забив Іван Молофій.

Попередження: Сергій Пантєєв (52), Микола Гречка (86), Сергій Ільїн (88)

Вилучення: Микола Гречка (86).

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!