Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=343' (OS errno 28 - No space left on device)

«Урожай» - володар футзального Кубку Чернівців (ФОТО)

П'ятниця, 09 квітня 2021 19:57
«Урожай» - володар футзального Кубку Чернівців. «Урожай» - володар футзального Кубку Чернівців.

У ФОК «Олімпія» відбувся фінальний матч відкритого Кубку Чернівців з футзалу.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

У вирішальній зустрічі зіграли «Урожай» та «Чернівецький рятувальник».

Нагадаємо, що у півфінальній грі «Урожай» у серії пенальті переміг «Волоку», а «Чернівецький рятувальник» переконливо переграв команду «TOM. Studio».

До 17 хвилині гри командам відзначитися не вдалося. Однак впродовж двох хвилин Денис Хандій та Максим Ілюк зробили рахунок 2:0 на користь «Урожаю». А вже на початку другої половини зустрічі той же Максим Ілюк оформив дубль. Згодом Олег Керчу забив четвертий гол у ворота «Чернівецького рятувальника», який зумів відповісти лише влучним «пострілом» Олександра Баланецького.

«Урожай» переміг з рахунком 4:1 та став володарем відкритого Кубку Чернівців.

Немає опису.

«Чернівецький рятувальник» - фіналіст футзального Кубку Чернівців.

«Урожай» - «Чернівецький рятувальник» - 4:1 (2:0)

Арбітр - Олександр Плахов, другий арбітр - Василь Фурман, хронометрист - Андрій Телегей.

«Урожай»: Денис Купчанко, Василь Біблюк, Сергій Янчик, Юрій Головачук, Сергій Рибак, Денис Хандій, Ярослав Гаталяк, Андрій Савчук, Павло Гончар, Максим Ілюк, Олег Керчу.

«Чернівецький рятувальник»: Михайло Парменов, Сергій Урсуляк, Вадим Українець, Юрій Масікевич, Олександр Баланецький, Вадим Попович, Ілля Стрільчук, Роман Григоришен, Павло Головко, Юрій Гумен, Вадим Корсей, Олександр Айсюк.

Голи: Денис Хандій (17), Максим Ілюк (18,21), Олег Керчу (28) - Олександр Баланецький (34).