Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=218' (OS errno 28 - No space left on device)

«Буковина» U17 - ФА «Тернопіль» U17: коментар Юрія Шелепницького (ВІДЕО)

П'ятниця, 09 квітня 2021 13:53
Юрій Шелепницький. Юрій Шелепницький.

Матч 9-го туру чемпіонату України (ДЮФЛУ, вища ліга) «Буковина» U17 - ФА «Тернопіль» U17 (3:0) прокоментував тренер переможців Юрій Шелепницький.

Stadium Sports Bar — це місце, де панує американська атмосфера, де можна вдало посидіти з друзями, переглядаючи спортивні трансляції

«Перед цією грою команда з Тернополя номінально перебувала на першому місці. Ми дуже серйозно готувалися до гри з цією командою. У порівнянні з першим колом, ця команда по-іншому діє у тактичному плані. Зрештою, ми не боялися суперника, однак дуже серйозно налаштувалися на цю гру. Як показала сама гра, перемогла та команда, яка більше цього хотіла, більше вигравала єдиноборств. Тим більше, нам вдалося забити два швидких голи.

У перерві я попередив хлопців, що гру ще не завершено. Ця команда посилює свою гру якраз у першому таймі. Вийшло так, що ми забили ще третій гол та довели гру до логічного завершення. Вважаю, що ми перемогли заслужено», - сказав Юрій Шелепницький.