Володарем футбольного Кубку області стала «Волока» (ФОТО, ВІДЕО)

Неділя, 28 травня 2023 11:19
Володарем футбольного Кубку області стала «Волока» (ФОТО, ВІДЕО) Володарем футбольного Кубку області стала «Волока» (ФОТО, ВІДЕО)

На стадіоні «Буковина» відбувся фінальний матч футбольного Кубку Чернівецької області - 2022/23.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

У вирішальному матчі зустрілися кращі на сьогоднішній день аматорські команди краю – «Фазенда» та «Волока».

Вже на 17 хвилині гри у рахункові повела «Фазенда». Після подачі кутового влучного удару головою завдав Максим Соломян. Через 4 хвилини небезпечну атаку провели гравці «Волоки» - удару Андрія Савчука забракло влучності.

А на 35 хвилині гри міг зробити дубль Максим Соломян, який не зміг переграти досвідченого воротаря «Волоки» Сергія Семено.

На початку другого тайму гравці «Волоки» зрівняли рахунок. Перебуваючи у межах штрафного майданчику «Фазенди», влучного удару завдав захисник Микола Геник. Згодом чудовий шанс вивести «Волоку» вперед втратив Богдан Столощук.

На 83 хвилині гри нагоду відзначитися мав Богдан Соломян, який вийшов на заміну. На удар Богдана зреагував Сергій Семено. Вже у додатковий час Сергій також кілька разів суттєво допоміг своїй команді.

Долю фінального матчу вирішувала серія післяматчевих пенальті. У футбольній лотереї кращими виявилися гравці «Волоки» (5:3), які стали володарями Кубку Чернівецької області.

Немає опису.

Кращими гравцями матчу визнано Володимира Бербеку («Фазенда») та Сергія Семено («Волока»).

У церемонії нагородження взяли участь начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк, начальник управління молоді та спорту Чернівецької військової адміністрації Іван Гешко, віце - президент УАФ, голова Асоціації футболу Чернівецької області Василь Орлецький, перший заступник голови АФЧО Сергій Задорожняк.

Було нагороджено Відзнакою ГС «АФЧО» - «За заслуги» президента ФК «Волока» Івана Семенюка та головного тренера «Фазенди» Олександра Степанова.

«Фазенда» - «Волока» - 1:1 (1:0), пенальті - 3:5

27 травня 2023 р. Чернівці. КСОП «Буковина»

Арбітр - Михайло Вітюк, асистенти арбітра - Сергій Дарійчук, Іван Ткач, четвертий арбітр - Іван Марчук, делегат матчу - Роман Харабара, спостерігач арбітражу - Василь Грушкевич.

«Фазенда»: Олег Цуркан, Микола Павлюк, Олександр Темерівський, Володимир Бербека, Сергій Максимчук, Микола Гречко (Андрій Фучинський, 104), Максим Соломян (Богдан Соломян, 75), Валентин Рудич (Сергій Пантєєв, 91), Віктор Масікевич, Дмитро Бобик (Сергій Ільїн, 100), Андрій Шишигін (Микита Янков, 90). Запасні: Владислав Мельников, Олександр Тодорович, Вадим Пислар, Іван Паньків, Андрій Баюра, Андрій Буджак.

«Волока»: Сергій Семено, Михайло Прокопець, Олег Штефуник, Микола Геник, Іван Макотяк, Богдан Столощук, Денис Хандій, Василь Томащук, Дмитро Лахман, Андрій Савчук, Максим Ілюк (Василь Луцик, 46). Запасні: Андрій Следзевський, Максим Нагірний, Сергій Жижиян, Геннадій Куляк.

Голи: Максим Соломян (17) - Микола Геник (51).

Пенальті забили: Віктор Масікевич, Андрій Фучинський, Микита Янков - Василь Томащук, Андрій Савчук, Богдан Столощук, Дмитро Лахман, Михайло Прокопець.

Не забив: Сергій Ільїн.

Попередження: Дмитро Бобик (59), Сергій Пантєєв (115) - Олег Штефуник (81), Микола Геник (90), Денис Хандій (115).

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!