Таблиця
Розклад та результати: 1 тур, 2 тур, 3 тур, 4 тур, 5 тур, 6 тур, 7 тур, 8 тур, 9 тур, 10 тур, 11 тур
Група D 2023/24. Після 6-го туру
|
М |
Команда |
М |
П |
Н |
П |
Гз |
Гп |
О |
|
1 |
Купка-Сучевени |
5 |
5 |
0 |
0 |
29 |
12 |
15 |
2 |
Молодія |
5 |
4 |
1 |
0 |
30 |
16 |
13 |
3 |
Митник |
6 |
4 |
0 |
2 |
36 |
20 |
12 |
4 |
Горби (Кам’янка) |
5 |
3 |
0 |
2 |
23 |
22 |
9 |
5 |
Чагор |
5 |
2 |
1 |
2 |
28 |
15 |
7 |
6 |
Тереблече |
6 |
2 |
1 |
3 |
26 |
41 |
7 |
7 |
Ардан (Йорданешти) |
5 |
2 |
0 |
3 |
23 |
20 |
6 |
8 |
ДЮСШ (Глибока) |
6 |
2 |
0 |
4 |
26 |
33 |
6 |
9 |
Черепківка |
5 |
1 |
1 |
3 |
13 |
32 |
4 |
10 |
Волока |
5 |
1 |
0 |
4 |
19 |
30 |
3 |
11 |
Луковиця |
5 |
1 |
0 |
4 |
16 |
28 |
3 |
Розклад. Місце проведення усіх матчів — «Козацький хутір» (Тарашани)
1 тур
Дата |
Гра |
Рахунок |
03.12 |
Чагор – Тереблече |
13:3 |
03.12 |
Митник – Волока |
9:3 |
03.12 |
Купка-Сучевени – Черепківка |
11:1 |
03.12 |
ДЮСШ (Глибока) – Горби (Кам’янка) |
6:7 |
03.12 |
Ардан (Йорданешти) – Луковиця |
2:3 |
Молодія – вихідний |
2 тур
Дата |
Гра |
Рахунок |
09.12 |
Митник – Горби (Кам’янка) |
5:1 |
09.12 |
Купка-Сучевени – Луковиця |
3:2 |
09.12 |
ДЮСШ (Глибока) – Ардан (Йорданешти) |
1:5 |
09.12 |
Чагор – Черепківка |
1:1 |
09.12 |
Тереблече – Молодія |
5:5 |
Волока – вихідний |
3 тур
Дата |
Гра |
Рахунок |
10.12 |
Чагор – Луковиця |
9:4 |
10.12 |
Купка-Сучевени – ДЮСШ (Глибока) |
5:3 |
10.12 |
Тереблече – Черепківка |
3:4 |
10.12 |
Митник – Ардан (Йорданешти) |
3:7 |
10.12 |
Молодія – Волока |
4:2 |
Горби (Кам’янка) – вихідний |
4 тур
Дата |
Гра |
Рахунок |
17.12 |
Митник – Купка-Сучевени |
3:6 |
17.12 |
Волока – Горби (Кам’янка) |
3:7 |
17.12 |
Тереблече – Луковиця |
6:3 |
17.12 |
Чагор» – ДЮСШ (Глибока) |
2:3 |
17.12 |
Черепківка – Молодія |
2:8 |
Ардан (Йорданешти) – вихідний |
5 тур
Дата |
Гра |
Рахунок |
23.12 |
Волока – Ардан (Йорданешти) |
8:6 |
23.12 |
Черепківка – Луковиця |
|
23.12 |
Тереблече – ДЮСШ (Глибока) |
9:4 |
23.12 |
Чагор – Митник |
3:4 |
23.12 |
Молодія – Горби (Кам’янка) |
5:3 |
Купка-Сучевени – вихідний |
6 тур
Дата |
Гра |
Рахунок |
24.12 |
Черепківка – ДЮСШ (Глибока) |
5:9 |
24.12 |
Волока – Купка-Сучевени |
3:4 |
24.12 |
Тереблече – Митник |
0:12 |
24.12 |
Горби (Кам’янка) – Ардан (Йорданешти) |
5:3 |
24.12 |
Луковиця – Молодія |
4:8 |
Чагор – вихідний |
7 тур
Дата |
Час |
Гра |
Рахунок |
31.12 |
11.00 |
Луковиця – ДЮСШ (Глибока) |
|
31.12 |
11.50 |
Черепківка – Митник |
|
31.12 |
12.40 |
Волока – Чагор |
|
31.12 |
13.30 |
Горби (Кам’янка) – Купка-Сучевени |
|
31.12 |
14.20 |
Молодія – Ардан (Йорданешти) |
|
Тереблече – вихідний |
8 тур
Дата |
Час |
Гра |
Рахунок |
21.01 |
11.00 |
Ардан (Йорданешти) – Купка-Сучевени |
|
21.01 |
11.50 |
Луковиця – Митник |
|
21.01 |
12.40 |
Волока – Тереблече |
|
21.01 |
13.30 |
Горби (Кам’янка) – Чагор |
|
21.01 |
14.20 |
ДЮСШ (Глибока) – Молодія |
|
Черепківка – вихідний |
9 тур
Дата |
Час |
Гра |
Рахунок |
27.01 |
15.00 |
ДЮСШ (Глибока) – Митник |
|
27.01 |
15.50 |
Черепківка – Волока |
|
27.01 |
16.40 |
Горби (Кам’янка) – Тереблече |
|
27.01 |
17.30 |
Ардан (Йорданешти) – Чагор |
|
27.01 |
18.20 |
Молодія – Купка-Сучевени |
|
Луковиця – вихідний |
10 тур
Дата |
Час |
Гра |
Рахунок |
28.01 |
11.00 |
Купка-Сучевени – Чагор |
|
28.01 |
11.50 |
Луковиця – Волока |
|
28.01 |
12.40 |
Горби (Кам’янка) – Черепківка |
|
28.01 |
13.30 |
Ардан (Йорданешти) – Тереблече |
|
28.01 |
14.20 |
Митник – Молодія |
|
ДЮСШ (Глибока) – вихідний |
11 тур
Дата |
Час |
Гра |
Рахунок |
04.02 |
11.00 |
ДЮСШ (Глибока) – Волока |
|
04.02 |
11.50 |
Ардан (Йорданешти) – Черепківка |
|
04.02 |
12.40 |
Купка-Сучевени – Тереблече |
|
04.02 |
13.30 |
Луковиця – Горби (Кам’янка) |
|
04.02 |
14.20 |
Молодія – Чагор |
|
Митник – вихідний |