×

Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=525' (OS errno 28 - No space left on device)

Чернівецькі спортсмени здобули нагороди чемпіонату України з пауерліфтингу (ФОТО)

П'ятниця, 28 червня 2019 09:31
Чернівецькі спортсмени здобули нагороди чемпіонату України з пауерліфтингу Чернівецькі спортсмени здобули нагороди чемпіонату України з пауерліфтингу

У Коломиї Івано-Франківської області відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок.

У сусідній області змагалися 10 спортсменів КБУ ДЮСШ м. Чернівці (заслужені тренери України Наталія та Ігор Ясенецькі, Едуард Халчевський).

У змаганнях серед дівчат Валерія Яворська з результатом 340 кг здобула перше місце у ваговій категорії до 52 кг. Тепер наша землячка у складі збірної України виступатиме на міжнародних змаганнях. Ще одна буковинка – Віолетта Семенюк (до 63 кг) з результатом 400 кг опинилася на третій сходинці та замкнула трійку кращих у абсолютній першості.

Серед юніорок найкращий результат показала Зіна Дем'ян (до 47 кг). Буковинка посіла перше місце з результатом 362,5 кг та також потрапила до збірної України. Третє місце дісталося Вікторії Гурак, яка вперше змагалася у новій для себе ваговій категорії – до 57 кг.

У змаганнях серед юніорів перше місце посіли Олександр Чорней (до 53 кг) та Ростислав Кініщук (до 59 кг). Ростислав встановив новий рекорд України (153 кг) та готуватиметься до міжнародних змагань. На третій сходинці опинилися Дмитро Колесник (до 74 кг) та Олег Діка (93 кг).

Серед юнаків срібним призером у ваговій категорії до 74 кг став Валентин Мунтян.