Чемпіонат області з міні-футболу (група «А»): «Іванківці» вперше грають унічию, «TOM.studio-GB Oil-Inventor Soft» перемогла «Урожай» (ФОТО, РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА, ТАБЛИЦЯ)

Sunday, 31 December 2023 11:19
Чемпіонат області з міні-футболу (група «А»): «Іванківці» вперше грають унічию, «TOM.studio-GB Oil-Inventor Soft» перемогла «Урожай». Чемпіонат області з міні-футболу (група «А»): «Іванківці» вперше грають унічию, «TOM.studio-GB Oil-Inventor Soft» перемогла «Урожай».

На майданчику стадіону «Буковина» відбулися матчі 10 туру чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу (група «А»).

Матч між кращою командою групи А - «Іванківці» та «Вікторією - Буковиною» завершився з нічийним рахунком 5:5. У «Іванківців» дубль оформили Андрій Шишигін і Віктор Масікевич.

У матчі між командами «Урожай» та «ТОМstudio GB OIL I S» переміг другий колектив - 2:1. У першому таймі команди обмінялися голами (Юрій Головачук і Сергій Максимчук). А у другій половині зустрічі переможний гол забив Максим Беслюбняк.

«Фазенда» мінімально поступилася «Брусниці» - 0:1. Єдиний гол у зустрічі забив Ілля Стрільчук.

ФК «Арсенал» – ФК «Поліція Буковини» – 2:8 (0:4)

«Поліція Буковини»: Микола Тупкало, Дмитро Дучак, Максим Соломян, Артем Меркушов, Вадим Лучик, Костянтин Мага, Сергій Вишняк, Микола Мачишак, Богдан Гуцалюк.

«Арсенал»: Станіслав Лукянчук, Сергій Заболотний, Антон Івончін, Олександр Пристайко, Микита Заболотний, Олександр Ластівка, Богдан Капіцький, Олег Житарюк, Василь Ротар.

Голи: Олександр Ластівка (23), Олександр Пристайко (35) - Максим Соломян (7,11,31), Артем Меркушов (13), Дмитро Дучак (16,22), Микола Мачишак (34), Вадим Лучик (40).

ФК «Вікторія-Буковина» – ФК «Іванківці» – 5:5 (0:3)

«Вікторія-Буковина»: Іван Пономаренко, Євген Веретенко, Віталій Савчук, Артем Рябий, Сергій Купріч, Артур Орнат, Олександр Штифанович, Олександр Мікулеску, Олександр Степанов.

«Іванківці»: Костянтин Гуцул, Богдан Степаненко, Максим Ілюк, Василь Томащук, Андрій Беженар, Андрій Шишигін, Михайло Прокопець, Дмитро Бобик, Віктор Масікевич, Дмитро Лахман, Максим Максимюк.

Голи: Артем Рябий (22), Олександр Мікулеску (37), Максим Ілюк (38, у власні ворота), Олександр Штифанович (39), Олександр Степанов (40) - Віктор Масікевич (1,31), Максим Ілюк (13), Андрій Шишигін (16,33).

ФК «Урожай» – ФК «ТОМstudio GB OIL I S» – 1:2 (1:2)

«Урожай»: Сергій Париський, Віталій Гончар, Дмитро Прокопчук, Юрій Головачук, Олександр Карапка, Денис Хандій, Артем Єлов, Іван Філіпчук, Олег Керчу, Євген Маркін, Олег Чемерейко.

«TOM.studio-GB Oil-Inventor Soft»: Олег Молдован, Сергій Максимчук, Максим Беслюбняк, Павло Бабій, Владислав Базелюк, Едуардо Чорней, Емре Мануїла, Віталій Фетісов, Юрій Букатар.

Голи: Юрій Головачук (5) - Сергій Максимчук (12), Максим Беслюбняк (30).

ФК «Фазенда» – ФК «Брусниця» – 0:1 (0:1)

 

«Фазенда»: Василь Мурга, Іван Паньків, Микита Янков, Олександр Озарчук, Микола Коваль, Павло Дудлей, Володимир Бербека, Володимир Смола, Микола Рябий.

«Брусниця»: Василь Біблюк, Ілля Стрільчук, Ілля Зіновєв, Василь Палагнюк, Микола Коваленко, Михайло Берсан, Василь Савчук, Денис Петрусяк, Богдан Соломян, Василь Варварюк.

Гол: Ілля Стрільчук (14).

ФК «ДімТек» – ФК «Патрульна Поліція» – 3:1
ФК «НДЕКЦ МВС» – ФК «CupChernivtsi» – 2:1 

Група А 2023/24. Після 10-го туру

М Команда М П Н П Гз Гп О
         
1 Іванківці 10 9 1 0 44 10 28
2 «TOMstudio GB OIL I S» 10 8 0 2 43 12 24
3 Урожай 10 7 1 2 43 15 22
4 Вікторія-Буковина  10 6 2 2 33 24 20
5 Брусниця 10 6 2 2 38 11 20
6 Поліція Буковини 10 6 0 4 35 35 18
7 ДімТек 10 3 1 6 20 34 10
8 Патрульна Поліція 10 3 1 6 21 33 10
9 Фазенда 10 3 0 7 28 26 9
10 НДЕКЦ МВС 10 2 2 6 24 28 8
11 CupChernivtsi 10 2 0 8 26 48 6
12 Арсенал 10 0 0 10 16 96 0

 

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

 

Read 473 times

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Футзал 2024.
Після 7-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Radent 6 26-13 16
2 ТomStudio 6 33-17 15
3 Урожай 5 19-10 12
4 Аматор 5 14-12 9
5 DV-Trans 5 12-7 8
6 З-й тайм 6 23-24 7
7 Bado 5 10-12 6
8 Друзі 5 12-16 5
9 Чернівецький рятувальник 6 7-16 5
10 Рокитне 6 13-22 3
11 Січ 5 7-27 0

Детальніше...

Група А 2023/24

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 16-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Магала 16 62-18 43
2 Драниця 16 71-24 39
3 DV TRANS 16 64-28 39
4 Садгора 16 61-26 38
5 Берегомет 16 76-39 32
6 Бояни 16 66-38 29
7 Рідківці 16 65-34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 43-44 28
9 Рокитне 16 55-36 27
10 Хімік 16 51-37 21
11 Новоселиця-2017 16 43-48 19
12 Топорівці 16 35-56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 32-46 16
14 Горбова 16 48-76 13
15 Грозинці 16 25-53 13
16 Лавандова мрія 16 30-68 10
17 Колінківці 16 19-56 7
18 Козаки 16 20-139 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 9-го туру

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 8 65-0 24
2 Дорошівці 8 35-14 21
3 Славець 9 32-14 21
4 Борівці-Киселів 9 38-18 18
5 Лужани 8 33-18 18
6 Дорогою життя 9 19-18 13
7 Лашківка 8 14-34 12
8 Неполоківці 8 37-23 9
9 Дубівці А 8 20-32 9
10 Заставна 8 14-33 5
11 Клокучка-Біла 9 19-40 5
12 Валява 8 17-51 4
13 Дубівці Б 8 10-59 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 5 29-12 15
2 Молодія 5 30-16 13
3 Митник 6 36-20 12
4 Горби 5 23-22 9
5 Чагор 5 28-15 7
6 Тереблече 6 26-41 7
7 Ардан  5 23-20 6
8 ДЮСШ Глибока 6 26-33 6
9 Черепківка 5 13-32 4
10 Волока 5 19-30 3
11 Луковиця 5 16-28 3

Детальніше...

Супер-ліга 2023/24.
Після 10-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 8 32-5 24
2 Брусниця 9 30-11 22
3 Луко 8 12-14 13
4 Магала 9 17-18 10
5 Кам'янка 9 14-25 10
6 Садгора 9 9-27 5
7 Берегомет 8 9-23 2

Детальніше...

Перша ліга 2023/24.
Після 11-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Динівці 10 28-9 23
2 Рідківці 10 24-22 22
3 Бояни 10 27-8 21
4 Станівці 10 29-16 20
5 Топорівці 10 13-16 15
6 Дорогою життя 10 19-20 14
7 Глибоцька ДЮСШ 10 13-20 10
8 Горбова 10 13-19 8
9 Новоселиця-2017 10 11-20 7
10 Чорнівка 10 8-20 6
11 Клішківці 10 5-20 6

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Афіша Чернівців

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Реклама