Вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» (U 11) - переможці турніру у Тернопільській області

Wednesday, 14 February 2024 11:45
Вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» (U 11) - переможці турніру у Тернопільській області Вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» (U 11) - переможці турніру у Тернопільській області

У місті Чортків Тернопільської області відбувся дитячий футбольний турнір «AVANGARD Cup» (U11, 2013 р.н.).

Організатор турніу – ДЮСШ «Авангард».

На цьому турнірі вдало зіграли вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» (тренер – Сергій Головачук).

Команда «Буковина – 1» посіла перше місце у групі В та потрапила у Gold League. «Буковина – 1» обіграла команди «Буковина – 2» (3:0), «Еліт» (6:0), «Рух» (2:0) та зіграла унічию з «Лідером» (2:2).

У Gold League вихованці Сергія Головачука перемогли колективи «Єврошпон» (6:0), «Лідер» (3:0) та «Авангард» (4:1). У підсумку «Буковина – 1» посіла у турнірі першу сходинку.

Команда «Буковина-2» посіла у групі третє місце та потрапила у Silver League. У групі «Буковина – 2» зіграла унічию з «Рухом» (2:2), а також поступилася командам «Буковина – 1» (0:3) та «Еліт» (0:1). У Silver League «Буковина – 2» посіла третє місце.

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube
 

Кращий гравець «Буковини – 1» - Кирило Каланча

Кращий гравець «Буковини—2» - Богдан Молдован

Кращий бомбардир – Максим Козек («Буковина-1»)

Склади команд:

«Буковина – 1»: Кирило Каланча, Максим Козек, Тарас Столяр, Ігор Алчин, Сергій Галан, Антон Тихон, Нікіта Ігнатюк, Ілля Попович, Олександр Гладчук, Матвій Дасевич, Юрій Приказка.

«Буковина – 2»: Марк Тодераш, Владислав Каліка, Юрій Божек, Богдан Молдован, Володимир Скрипкар, Олександр Вайда, Адріан Шутак, Тимофій Пєстов, Арсен Орищук, Артем Бигар, Остап Кувіла.

Read 232 times

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Футзал 2024.
Після 7-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Radent 6 26-13 16
2 ТomStudio 6 33-17 15
3 Урожай 5 19-10 12
4 Аматор 5 14-12 9
5 DV-Trans 5 12-7 8
6 З-й тайм 6 23-24 7
7 Bado 5 10-12 6
8 Друзі 5 12-16 5
9 Чернівецький рятувальник 6 7-16 5
10 Рокитне 6 13-22 3
11 Січ 5 7-27 0

Детальніше...

Група А 2023/24

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 16-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Магала 16 62-18 43
2 Драниця 16 71-24 39
3 DV TRANS 16 64-28 39
4 Садгора 16 61-26 38
5 Берегомет 16 76-39 32
6 Бояни 16 66-38 29
7 Рідківці 16 65-34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 43-44 28
9 Рокитне 16 55-36 27
10 Хімік 16 51-37 21
11 Новоселиця-2017 16 43-48 19
12 Топорівці 16 35-56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 32-46 16
14 Горбова 16 48-76 13
15 Грозинці 16 25-53 13
16 Лавандова мрія 16 30-68 10
17 Колінківці 16 19-56 7
18 Козаки 16 20-139 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 9-го туру

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 8 65-0 24
2 Дорошівці 8 35-14 21
3 Славець 9 32-14 21
4 Борівці-Киселів 9 38-18 18
5 Лужани 8 33-18 18
6 Дорогою життя 9 19-18 13
7 Лашківка 8 14-34 12
8 Неполоківці 8 37-23 9
9 Дубівці А 8 20-32 9
10 Заставна 8 14-33 5
11 Клокучка-Біла 9 19-40 5
12 Валява 8 17-51 4
13 Дубівці Б 8 10-59 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 5 29-12 15
2 Молодія 5 30-16 13
3 Митник 6 36-20 12
4 Горби 5 23-22 9
5 Чагор 5 28-15 7
6 Тереблече 6 26-41 7
7 Ардан  5 23-20 6
8 ДЮСШ Глибока 6 26-33 6
9 Черепківка 5 13-32 4
10 Волока 5 19-30 3
11 Луковиця 5 16-28 3

Детальніше...

Супер-ліга 2023/24.
Після 10-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 8 32-5 24
2 Брусниця 9 30-11 22
3 Луко 8 12-14 13
4 Магала 9 17-18 10
5 Кам'янка 9 14-25 10
6 Садгора 9 9-27 5
7 Берегомет 8 9-23 2

Детальніше...

Перша ліга 2023/24.
Після 11-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Динівці 10 28-9 23
2 Рідківці 10 24-22 22
3 Бояни 10 27-8 21
4 Станівці 10 29-16 20
5 Топорівці 10 13-16 15
6 Дорогою життя 10 19-20 14
7 Глибоцька ДЮСШ 10 13-20 10
8 Горбова 10 13-19 8
9 Новоселиця-2017 10 11-20 7
10 Чорнівка 10 8-20 6
11 Клішківці 10 5-20 6

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Афіша Чернівців

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Реклама