Баскетболіст «CHEBASKET-ЧОДЮСШ» Ілля Камбур - у символічній збірній десятого ігрового тижня першої ліги

%PM, %27 %713 %2024 %18:%Feb
У грі Ілля Камбур. У грі Ілля Камбур.

Відбулися чергові матчі чемпіонату України з баскетболу серед команд першої ліги.

До символічної збірної десятого ігрового дня першої ліги потрапив гравець «CHEBASKET-ЧОДЮСШ» Ілля Камбур - 24.0 очка, 14. 0 підбирань, 4.0 передач, 5.0 блок-шотів. РЕ 42.

Ілля Камбур – вихованець ихованець «ЧОДЮСШ-Академія - CHEBASKET» (тренер – Геннадій Водовоз). та один зі старожилів чернівецької команди, за яку виступає з 2018 року (з перервами). За команду БК «CHEBASKET - ЧОДЮСШ» у першій та вищій лігах зіграв 91 матч.

Наприкінці минулого тижня підопічні Геннадія Водовоза у рамках чемпіонату України переконливо перемогли у Рівному команду «Тернопіль – ДЮСШ»- 97:66 (25:12, 17:23, 24:20, 31:11). Найбільше очок чернівецькій команді принесли Ігор Федчук (33), Ілля Камбур (24), Андрій Третьяк, Олексій Мальгінов (по 15).

За чернівецьку команду не грали Владислав Скорейко та Максим Шаповалов, які вирушили у Київ на навчально-тренувальний збір кадетської збірної України U16.

Команда «CHEBASKET - ЧОДЮСШ» закріпилася на третій сходинці у групі 1.

Команди «Ужгород» та «Рівне – 2» продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. А чи претендуватиме на нагороди чемпіонату України чернівецька команда, визначиться після завершення першого етапу в інших двох групах.

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube
 

«CHEBASKET - ЧОДЮСШ» - «Тернопіль – ДЮСШ» - 97:66

«CHEBASKET - ЧОДЮСШ»: Олексій Авасілой, Костянтин Єрмуракі, Микита Цуркан (10), Андрій Третьяк (15), Ігор Федчук (33), Микита Мальгінов, Амір Мансоур, Олексій Мальгінов (15), Ілля Камбур (24, 14 підбирань), Денис Злов, Єгор Кудрявцев, Єгор Бєлов.

Підсумкове становище у групі 1:

«Ужгород» - 30 очок, 14/2

«Рівне – 2» - 27, 11/5

«CHEBASKET - ЧОДЮСШ» - 23, 7/9

«Тернопіль – ДЮСШ» - 20, 4/12

«Старий Луцьк-2-Університет» - 20, 4/12

 

 

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

 

Read 122 times

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Футзал 2024.
Після 7-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Radent 6 26-13 16
2 ТomStudio 6 33-17 15
3 Урожай 5 19-10 12
4 Аматор 5 14-12 9
5 DV-Trans 5 12-7 8
6 З-й тайм 6 23-24 7
7 Bado 5 10-12 6
8 Друзі 5 12-16 5
9 Чернівецький рятувальник 6 7-16 5
10 Рокитне 6 13-22 3
11 Січ 5 7-27 0

Детальніше...

Група А 2023/24

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 16-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Магала 16 62-18 43
2 Драниця 16 71-24 39
3 DV TRANS 16 64-28 39
4 Садгора 16 61-26 38
5 Берегомет 16 76-39 32
6 Бояни 16 66-38 29
7 Рідківці 16 65-34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 43-44 28
9 Рокитне 16 55-36 27
10 Хімік 16 51-37 21
11 Новоселиця-2017 16 43-48 19
12 Топорівці 16 35-56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 32-46 16
14 Горбова 16 48-76 13
15 Грозинці 16 25-53 13
16 Лавандова мрія 16 30-68 10
17 Колінківці 16 19-56 7
18 Козаки 16 20-139 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 9-го туру

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 8 65-0 24
2 Дорошівці 8 35-14 21
3 Славець 9 32-14 21
4 Борівці-Киселів 9 38-18 18
5 Лужани 8 33-18 18
6 Дорогою життя 9 19-18 13
7 Лашківка 8 14-34 12
8 Неполоківці 8 37-23 9
9 Дубівці А 8 20-32 9
10 Заставна 8 14-33 5
11 Клокучка-Біла 9 19-40 5
12 Валява 8 17-51 4
13 Дубівці Б 8 10-59 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 5 29-12 15
2 Молодія 5 30-16 13
3 Митник 6 36-20 12
4 Горби 5 23-22 9
5 Чагор 5 28-15 7
6 Тереблече 6 26-41 7
7 Ардан  5 23-20 6
8 ДЮСШ Глибока 6 26-33 6
9 Черепківка 5 13-32 4
10 Волока 5 19-30 3
11 Луковиця 5 16-28 3

Детальніше...

Супер-ліга 2023/24.
Після 10-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 8 32-5 24
2 Брусниця 9 30-11 22
3 Луко 8 12-14 13
4 Магала 9 17-18 10
5 Кам'янка 9 14-25 10
6 Садгора 9 9-27 5
7 Берегомет 8 9-23 2

Детальніше...

Перша ліга 2023/24.
Після 11-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Динівці 10 28-9 23
2 Рідківці 10 24-22 22
3 Бояни 10 27-8 21
4 Станівці 10 29-16 20
5 Топорівці 10 13-16 15
6 Дорогою життя 10 19-20 14
7 Глибоцька ДЮСШ 10 13-20 10
8 Горбова 10 13-19 8
9 Новоселиця-2017 10 11-20 7
10 Чорнівка 10 8-20 6
11 Клішківці 10 5-20 6

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Афіша Чернівців

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Реклама