Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=40' (OS errno 28 - No space left on device)

«StarLife – Чернівці» програв «Калушу – ПНУ»

Субота, 23 лютого 2019 21:53
«StarLife – Чернівці» програв «Калушу – ПНУ» «StarLife – Чернівці» програв «Калушу – ПНУ»

23-24 лютого БК «StarLife – Чернівці» у рамках першолігового чемпіонату України приймає команду «Калуш – ПНУ».

Нагадаємо, що підопічні Геннадія Водовоза достроково здобули путівку в плей-офф.

У перших двох чвертях перевага представників Івано-Франківської області була невеликою. На велику перерву команди пішли з перевагою «Калуша» у 7 очок – 47:40. У третій чверті підопічні Олега Пелеха значно збільшили перевагу у рахункові та довели гру до перемоги – 105:78.

Найбільше очок у матчі набрали Василь Федоряк («StarLife – Чернівці») та Максим Тютюнник («Калуш-ПНУ») – по 25.

24 лютого у ЧОДЮСШ відбудеться друге протистояння суперників. Початок матчу – 12:00.

«StarLife – Чернівці» - «Калуш – ПНУ» - 78:105 (21:25, 19:22, 13:26, 25:32)

«StarLife – Чернівці»: Федоряк (25), Нацюк (7), Манжелій (11), Білоусов (8), Івонуц (1), Цуркан (8), Писанчин (2), Радомський, Столярчук, Камбур (8), Когут (8).

«Калуш-ПНУ»: М. Тютюнник (25), Співак (8), Следюк (7), Педенко (11), Мацьків (16), Наявко (9), Янкевич (5), Сокіл (3), Рудинський (7), Д. Тютюнник (14).