ФК «Фазенда» у Супер-лізі Буковини 2023/24: Детальна статистика щодо всіх гравців 

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube
 

Гравці ФК «Фазенда» у Супер-лізі 2023/24

Гравець Показники Тури Разом
1 2 3 4 5 6 7 8
           
Володимир Бербека Ігри 1 1   1 1 1 1 1 7
Хвилини 90 90   90 90 62 90 90 602
Голи               1 1
Пенальті                 0
Переможні голи               1 1
Жовти картки   1             1
Червоні картки                 0
Корисність 6 3   1 4 4 1 4 23
Дмитро Дучак Ігри 1 1   1 1 1 1 1 7
Хвилини 45 44   35 53 44 39 53 313
Голи 1 1     2 1   2 7
Пенальті                 0
Переможні голи                 0
Жовти картки               1 1
Червоні картки                 0
Корисність 3 1   0 3 4 0 4 15
Святослав Кермач Ігри 1 1     1 1     4
Хвилини 25 10     13 28     76
Голи           1     1
Пенальті                 0
Переможні голи                 0
Жовти картки 1               1
Червоні картки                 0
Корисність 2 0     1 2     5
Дмитро Лахман Ігри 1 1   1 1 1 1 1 7
Хвилини 90 46   46 77 46 90 62 457
Голи   1             1
Пенальті                 0
Переможні голи   1             1
Жовти картки 1               1
Червоні картки                 0
Корисність 6 2   1 3 2 1 4 19
Сергій Максимчук Ігри 1 1   1 1 1 1 1 7
Хвилини 70 68   44 37 44 83 37 383
Голи         1     1 2
Пенальті                 0
Переможні голи                 0
Жовти картки       1         1
Червоні картки                 0
Корисність 4 3   0 1 4 1 0 13
Віктор Масікевич Ігри 1 1   1 1 1 1 1 7
Хвилини 70 65   78 69 90 90 90 552
Голи 2     2 1 1     6
Пенальті 1     1         2
Переможні голи 1     1 1       3
Жовти картки                 0
Червоні картки                 0
Корисність 4 3   2 3 6 1 4 23
Владислав Мельников Ігри 1     1 1 1   1 5
Хвилини 90     90 90 90   90 450
Голи 0     -1 0 0   -1 -2
Пенальті               -1 -1
Переможні голи                 0
Жовти картки                 0
Червоні картки                 0
Корисність 6     1 4 6   4 21
Василь Мурга Ігри   1         1   2
Хвилини   90         90   180
Голи   0         0   0
Пенальті                 0
Переможні голи                 0
Жовти картки                 0
Червоні картки                 0
Корисність   3         1   4
Олександр Озарчук Ігри 1 1   1 1 1   1 6
Хвилини 65 31   5 77 33   8 219
Голи                 0
Пенальті                 0
Переможні голи                 0
Жовти картки       1         1
Червоні картки                 0
Корисність 4 1   -1 3 2   -1 8
Микола Павлюк Ігри 1 1   1 1 1   1 6
Хвилини 34 90   90 90 90   54 448
Голи                 0
Пенальті                 0
Переможні голи                 0
Жовти картки                 0
Червоні картки                 0
Корисність 3 3   1 4 6   4 21
Денис Петрусяк Ігри         1 1 1 1 4
Хвилини         69 33 90 44 236
Голи                 0
Пенальті                 0
Переможні голи                 0
Жовти картки                 0
Червоні картки                 0
Корисність         3 2 1 0 6
Валентин Рудич Ігри 1     1 1 1   1 5
Хвилини 56     90 46 57   36 285
Голи                 0
Пенальті                 0
Переможні голи                 0
Жовти картки                 0
Червоні картки                 0
Корисність 3     1 3 4   0 11
Віталій Рябий Ігри 1 1     1   1 1 5
Хвилини 20 22     13   7 28 90
Голи 1               1
Пенальті                 0
Переможні голи                 0
Жовти картки 1               1
Червоні картки                 0
Корисність 2 0     1   0 0 3
Микола Рябий Ігри 1 1   1       1 4
Хвилини 20 20   12       20 72
Голи 1               1
Пенальті                 0
Переможні голи                 0
Жовти картки                 0
Червоні картки                 0
Корисність 2 0   -1       0 1
Максим Соломян Ігри 1 1   1 1 1 1 1 7
Хвилини 45 46   55 21 90 90 70 417
Голи           1 1   2
Пенальті                 0
Переможні голи                 0
Жовти картки           1 1   2
Червоні картки                 0
Корисність 3 2   1 1 6 1 4 18
Олександр Таневський Ігри 1 1   1 1 1 1 1 7
Хвилини 90 90   63 90 44 51 36 464
Голи                 0
Пенальті                 0
Переможні голи                 0
Жовти картки   1             1
Червоні картки                 0
Корисність 6 3   1 4 4 1 0 19
Олександр Тодорович Ігри   1   1 1 1 1 1 6
Хвилини   44   27 27 46 29 90 263
Голи                 0
Пенальті                 0
Переможні голи                 0
Жовти картки                 0
Червоні картки                 0
Корисність   1   0 1 2 0 4 8
Віталій Фетісов Ігри   1   1 1 1 1 1 6
Хвилини   80   90 44 57 90 82 443
Голи                 0
Пенальті                 0
Переможні голи                 0
Жовти картки                 0
Червоні картки                 0
Корисність   3   1 1 4 1 5 15
Андрій Фучинський Ігри 1 1   1   1 1 1 6
Хвилини 90 59   85   46 90 46 416
Голи               1 1
Пенальті                 0
Переможні голи                 0
Жовти картки                 0
Червоні картки                 0
Корисність 6 2   2   2 1 4 17
Микола Цепа Ігри 1 1     1 1     4
Хвилини 34 25     21 28     108
Голи                 0
Пенальті                 0
Переможні голи                 0
Жовти картки                 0
Червоні картки                 0
Корисність 3 0     1 2     6
Микита Янков Ігри 1 1   1 1 1 1 1 7
Хвилини 56 70   90 53 62 61 54 446
Голи 1 1       2     4
Пенальті                 0
Переможні голи           1     1
Жовти картки                 0
Червоні картки                 0
Корисність 3 3   1 3 4 1 4 19

Таблиця

Розклад та результати: 1 тур, 2 тур, 3 тур, 4 тур, 5 тур, 6 тур, 7 тур, 8 тур, 9 тур, 10 тур

Бомбардири

Супер-ліга 2023/24. Після 10-го туру
 
М Команда М П Н П Гз Гп О
                 
1 Фазенда 8 8 0 0 32 5 24
2 Брусниця 9 7 1 1 30 11 22
3 Луко 8 4 1 3 12 14 13
4 Магала 9 3 1 5 17 18 10
5 Кам'янка 9 3 1 5 14 25 10
6 Садгора 9 1 2 5 9 27 5
7 Берегомет 8 0 2 6 9 23 2

 

Розклад та результати

1 тур

Дата Стадіон Гра Рахунок
02.09 Мальва Фазенда – Кам’янка 6:0
02.09 Брусниця Брусниця – Магала 4:1
02.09 Садгора Садгора – Берегомет 2:1
Луко – вихідний

2 тур

Дата Стадіон Гра Рахунок
10.09 Луковиця Луко – Фазенда 0:3
10.09 Ст.Вовчинець Кам’янка – Брусниця 1:5
10.09 Магала Магала – Садгора 5:1
Берегомет – вихідний

3 тур

Дата Стадіон Гра Рахунок
17.09 Берегомет Берегомет – Магала 1:1
16.09 Садгора Садгора – Кам’янка 2:5
16:09 Брусниця Брусниця – Луко 1:0
Фазенда – вихідний

4 тур

Дата Стадіон Гра Рахунок
23.09 Мальва Фазенда – Брусниця 2:1
24.09 Луковиця Луко – Садгора 2:1
24.09 Ст.Вовчинець Кам’янка – Берегомет 2:1
Магала – вихідний

5 тур

Дата Стадіон Гра Рахунок
30.09 Магала Магала – Кам’янка 0:2
01.10 Берегомет Берегомет – Луко 1:2
30.09 Садгора Садгора – Фазенда 0:4
Брусниця – вихідний

6 тур

Дата Стадіон Гра Рахунок
07.10 Брусниця Брусниця – Садгора 3:0
07.10 Мальва Фазенда – Берегомет 6:0
08.10 Луковиця Луко – Магала 3:2
Кам’янка – вихідний

7 тур

Дата Стадіон Гра Рахунок
15.10 Берегомет Берегомет – Брусниця 3:7
15.10 Магала Магала – Фазенда 0:1
15:10 Ст.Вовчинець Кам’янка – Луко 0:1
Садгора – вихідний

8 тур

Дата Стадіон Гра Рахунок
29.10 Ст.Вовочинець Кам’янка – Фазенда 1:5
29.10 Магала Магала – Брусниця 1:4
29.10 Берегомет Берегомет – Садгора 0:0
ФК «Луко» – вихідний

9 тур

Дата Стадіон Гра Рахунок
19.11 Олімпія Фазенда – Луко 5:3
04.11 Брусниця Брусниця – Кам’янка 4:2
18.11 Садгора Садгора – Магала 1:5
Берегомет – вихідний

10 тур

Дата Стадіон Гра Рахунок
12.11 Магала Магала – Берегомет 2:1
12.11 Ст.Вовчинець Кам’янка – Садгора 1:1
12.11 Луковиця Луко – Брусниця 1:1
Фазенда – вихідний
 

Чемпіонат Чернівців з футзалу 2024. Таблиця, розклад та результати

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу 2023/24. Група B. Таблиця, результати, розклад

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу 2023/24. Група C. Таблиця, результати, розклад

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу 2023/24. Група A. Підсумкова таблиця та результати

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу 2023/24. Група D. Таблиця, результати, розклад

Чемпіонат України з волейболу Суперліга-Дмарт 2023-2024. Чоловіки. Таблиця, розклад та результати

Чемпіонат Чернівецької області з футболу 2023/24. Супер ліга. Таблиця, бомбардири, результати, розклад

Першість Чернівецької області з футболу 2023/24. Перша ліга. Таблиця, результати, розклад

Чемпіонат України з футболу 2023/24. Перша ліга. Група А

ФК «Магала» у Супер-лізі Буковини 2023/24: Детальна статистика щодо всіх гравців

Фото ФК «Магала»

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

 Футбол 2023/24. Супер-ліга. Після 18-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 17 66-13 48
2 Брусниця 18 55-21 46
3 Луко 17 39-23 34
4 Магала 17 24-31 20
5 Кам'янка 16 21-47 14
6 Садгора 17 19-50 13
7 Берегомет 17 13-42 10
8 Довбуш 15 12-17 8

Детальніше...

 Футбол 2023/24. Перша ліга. Після 18-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Рідківці 17 46-27 39
2 Бояни 17 45-15 36
3 Станівці 16 47-26 35
4 Динівці 17 43-25 30
5 Дорогою життя 16 30-28 25
6 Топорівці 16 22-26 21
7 Клішківці 17 13-31 19
8 Новоселиця-2017 16 21-29 17
9 Горбова 18 20-40 13
10 Глибоцька ДЮСШ 16 21-38 12
11 Чорнівка 16 11-34 7

Детальніше...

Футзал 2024

М Команда М РГ О
         
1 Урожай 10 38-15 27
2 Radent 10 42-27 25
3 ТomStudio 10 43-25 24
4 DV-Trans 10 33-21 16
5 Аматор-Нива 10 30-26 15
6 Bado 10 28-27 15
7 Чернівецький рятувальник 10 17-28 9
8 Друзі 10 21-38 9
9 З-й тайм 10 31-41 8
10 Рокитне 10 21-33 5
11 Січ 10 19-43 4

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24. Група А

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24.  Група В

М Команда М РГ О
         
1 Магала 17 70-19 46
2 DV TRANS 17 73-30 42
3 Драниця 17 71-24 42
4 Садгора 17 65-26 38
5 Берегомет 17 76-39 35
6 Бояни 17 66-37 32
7 Green Garden Chernivtsi 17 48-44 31
8 Рідківці 17 71-38 31
9 Рокитне 17 55-36 27
10 Хімік 17 52-43 21
11 Прайм-Тек-Буковина 17 32-40 19
12 Новоселиця-2017 17 43-48 19
13 Топорівці 17 39-63 18
14 Грозинці 17 24-50 16
15 Горбова 17 50-81 13
16 Лавандова мрія 17 32-68 10
17 Колінківці 17 20-56 7
18 Козаки 17 22-151 0

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група С

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 12 70-0 36
2 Дорошівці 12 53-22 30
3 Лужани 12 43-22 27
4 ФК им. Ю.Царика 12 40-9 24
5 Славець 12 40-26 24
6 Лашківка 12 21-36 19
7 Заставна 12 26-36 15
8 Неполоківці 12 49-23 15
9 Дорогою життя 12 21-24 13
10 Валява 12 30-69 10
11 Дубівці А 12 25-62 9
12 Клокучка-Біла 12 19-40 5
13 Дубівці Б 12 14-73 3

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група D

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 10 39-18 28
2 Митник 10 65-33 22
3 Молодія 10 50-32 20
4 Горби 10 32-35 14
5 Ардан 10 36-32 13
6 Глибоцька ДЮСШ 10 43-50 12
7 Чагор 10 50-40 12
8 Черепківці 10 20-54 10
9 Луковиця 10 35-51 10
10 Волока 10 37-49 10
11 Тереблече 10 26-41 7

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Реклама