Кіно, футбол, волейбол, баскетбол...

Спорт: Волейбол / Баскетбол / Футбол

Кіно: StarMax / SmartCinema / Палац Кіно ім. О. Кобилянської / Культурно-мистецький центр ім. І. МиколайчукаЧернівці

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

СПОРТ

Волейбол 

Повернутись до переліку подій

Баскетбол

Повернутись до переліку подій

Футбол 

Повернутись до переліку подій

КІНО

StarMax

«Бажання» 3D Зал 2: 14:30 / Зал 3: 12:00, 14:00, 16:00, 18:00

«Вартові джунглів 2» Зал 1: 14:00

«Генделик» Зал 1: 12:00

«Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій» Зал 2: 18:20 / Зал 3: 20:00 / Зал 4: 17:15

«Коли зло ховається» Зал 2: 21:10

«Коп на драйві: Порятунок бабусі» Зал 2: 16:30

«Марвели» (3D) Зал 1: 16:00, 21:00

«Наполеон» Зал 1: 18:10 / Зал 4: 14:15, 20:15

«Перший код» Зал 2: 12:00

«Троллі: Знову разом» (3D) Зал 4: 12:00

Повернутись до переліку подій

SmartCinema

«Бажання» 3D Зал 1: 14:50, 17:00 / Зал 2: 9:00, 11:10, 13:20 / Зал 5: 10:00, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40

«Вартові джунглів 2» Зал 1: 12:50 / Зал 3: 9:00

«Генделик» Зал 6: 13:00, 17:00, 21:00

«Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій» Зал 3: 11:00, 14:00, 17:00, 20:00 / Зал 5: 20:50

«Коли зло ховається» Зал 2: 21:40

«Марвели» (3D) Зал 1: 19:10, 21:20

«Наполеон» Зал 2: 15:30, 18:40 / Зал 4: 11:00, 14:10, 17:20, 20:30 / Зал 7: 10:00, 13:10, 16:20, 19:30

«Опале листя» Зал 6: 11:10, 15:10, 19:10

«Перший код» Зал 1: 10:40

Повернутись до переліку подій

Палац Кіно ім. О. Кобилянської

 

«Бажання» 3D Великий зал: 12:30, 14:20 / Малий зал: 16:40

«Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій» Малий зал: 18:30

«Марвели» (3D) Малий зал: 14:40

«Наполеон» Великий зал: 16:10, 19:10

«Перший код» Малий зал: 14:40

Повернутись до переліку подій

Культурно-мистецький центр імені Івана Миколайчука

Повернутись до переліку подій

Чернівці

  • 24 листопада. 18:00. Безшкетні канікули
  • 25 листопада. 18.00. Трикутник смутку

Повернутись до переліку подій

Буковинський футбол / футзал / міні-футбол

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Футзал 2024.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Radent 5 21-10 13
2 ТomStudio 5 24-12 12
3 Урожай 4 15-10 9
4 Аматор 5 14-12 9
5 DV-Trans 4 12-7 7
6 З-й тайм 5 18-15 7
7 Друзі 4 9-11 5
8 Чернівецький рятувальник 5 7-16 4
9 Bado 4 8-12 3
10 Рокитне 5 13-20 3
11 Січ 4 7-23 0

Детальніше...

Група А 2023/24

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 16-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Магала 16 62-18 43
2 Драниця 16 71-24 39
3 DV TRANS 16 64-28 39
4 Садгора 16 61-26 38
5 Берегомет 16 76-39 32
6 Бояни 16 66-38 29
7 Рідківці 16 65-34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 43-44 28
9 Рокитне 16 55-36 27
10 Хімік 16 51-37 21
11 Новоселиця-2017 16 43-48 19
12 Топорівці 16 35-56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 32-46 16
14 Горбова 16 48-76 13
15 Грозинці 16 25-53 13
16 Лавандова мрія 16 30-68 10
17 Колінківці 16 19-56 7
18 Козаки 16 20-139 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 9-го туру

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 8 65-0 24
2 Дорошівці 8 35-14 21
3 Славець 9 32-14 21
4 Борівці-Киселів 9 38-18 18
5 Лужани 8 33-18 18
6 Дорогою життя 9 19-18 13
7 Лашківка 8 14-34 12
8 Неполоківці 8 37-23 9
9 Дубівці А 8 20-32 9
10 Заставна 8 14-33 5
11 Клокучка-Біла 9 19-40 5
12 Валява 8 17-51 4
13 Дубівці Б 8 10-59 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 5 29-12 15
2 Молодія 5 30-16 13
3 Митник 6 36-20 12
4 Горби 5 23-22 9
5 Чагор 5 28-15 7
6 Тереблече 6 26-41 7
7 Ардан  5 23-20 6
8 ДЮСШ Глибока 6 26-33 6
9 Черепківка 5 13-32 4
10 Волока 5 19-30 3
11 Луковиця 5 16-28 3

Детальніше...

Супер-ліга 2023/24.
Після 10-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 8 32-5 24
2 Брусниця 9 30-11 22
3 Луко 8 12-14 13
4 Магала 9 17-18 10
5 Кам'янка 9 14-25 10
6 Садгора 9 9-27 5
7 Берегомет 8 9-23 2

Детальніше...

Перша ліга 2023/24.
Після 11-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Динівці 10 28-9 23
2 Рідківці 10 24-22 22
3 Бояни 10 27-8 21
4 Станівці 10 29-16 20
5 Топорівці 10 13-16 15
6 Дорогою життя 10 19-20 14
7 Глибоцька ДЮСШ 10 13-20 10
8 Горбова 10 13-19 8
9 Новоселиця-2017 10 11-20 7
10 Чорнівка 10 8-20 6
11 Клішківці 10 5-20 6

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Афіша Чернівців

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Реклама