Кубок ОДЮФЛ - Безборотько КАП: визначилися фіналісти у 7 вікових групах (РЕЗУЛЬТАТИ)

П'ятниця, 05 квітня 2024 10:26
Кубок ОДЮФЛ - Безборотько КАП: визначилися фіналісти у 7 вікових групах. Кубок ОДЮФЛ - Безборотько КАП: визначилися фіналісти у 7 вікових групах.

Визначилися фіналісти Кубку ОДЮФЛ – Безборотько КАП.

Змагання  відбуваються у 7 вікових групах (гравці від 2007 до 2014 років народження).

Фінальні матчі, ймовірно, відбудуться у червні.

Володимир Безборотько народився 3 грудня 1996 року у Горішніх Шерівцях Заставнівського району.

Буковинський футбольний арбітр.

У бою з російськими окупантами загинув буковинський футбольний арбітр Володимир Безборотько.

Володимир Безборотько працював у АФЧО та зробив вагомий внесок у популяризацію дитячо-юнацького футболу Буковини.

3 січня 2024 року Вододимир загинув на полі бою з російським окупантом у віці 27 років.

Результати матчів:

U10

1/4 фіналу

ДЮСШ-1 – «Буковина-15» – 3:2
ФК «Кіцмань» – ДЮФК «Спарта-1» – 5:2
ФСК Чернівці-Сторожинець – «Шахтар-2» – -:+
УСК «Довбуш» – ФСК Чернівці 2014(2) – 3:3 (пен.: 2:3)

1/2 фіналу

ДЮСШ-1 – ФК «Кіцмань» – 0:4
«Шахтар-2» – ФСК Чернівці 2014(2) – 1:3 

U11

1/4 фіналу

СФК «Бояни» – «Буковина-13» – 0:3
ФСК Чернівці-2 – «Буковина-Олімпія» – 0:3
ФСК Чернівці 2014 – ФСК Чернівці-Локомотив – +:-
ДЮСШ-4 – «Буковина-14» – 2:6

1/2 фіналу

«Буковина-13» – «Буковина-Олімпія» – 2:1
ФСК Чернівці 2014 – «Буковина-14» – 0:1 

U12

1/4 фіналу

ДЮСШ-1 – ДЮФК «Спарта» – 0:10
ФСК Чернівці 2013 – «Голбері» – 3:0
«Шахтар» – «Буковина-13» – 0:0 (пен.: 4:3)
ДЮСШ Кіцмань – «Буковина-12» – 1:2

1/2 фіналу

ДЮФК «Спарта» – ФСК Чернівці 2013 – 3:0
«Шахтар» – «Буковина-12» – 0:4 

U13

1/2 фіналу

«Буковина-12» – «Буковина-Мальва» – 1:1 (пен.: 2:1)
ДЮФК «Спарта» – Порубне-Петрівці – 1:4 

U14

1/2 фіналу

«Буковина-10» – «Буковина-Карпати» – 5:0
«Буковина-11» – СФК «Бояни» – 5:1

U15/16


1/2 фіналу

ДЮСШ-1 – «Буковина-10» – 0:3
«Буковина-09-1» – ДЮФК «Спарта» – 6:0 

U17

1/2 фіналу

ФСК Чернівці – «Буковина-08» – 2:7
«Спарта» – «Буковина-Довбуш» – 0:3

За інформацією АФЧО

 

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

 

Прочитано 267 раз

Читайте також

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Футзал 2024.
Після 7-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Radent 6 26-13 16
2 ТomStudio 6 33-17 15
3 Урожай 5 19-10 12
4 Аматор 5 14-12 9
5 DV-Trans 5 12-7 8
6 З-й тайм 6 23-24 7
7 Bado 5 10-12 6
8 Друзі 5 12-16 5
9 Чернівецький рятувальник 6 7-16 5
10 Рокитне 6 13-22 3
11 Січ 5 7-27 0

Детальніше...

Група А 2023/24

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 16-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Магала 16 62-18 43
2 Драниця 16 71-24 39
3 DV TRANS 16 64-28 39
4 Садгора 16 61-26 38
5 Берегомет 16 76-39 32
6 Бояни 16 66-38 29
7 Рідківці 16 65-34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 43-44 28
9 Рокитне 16 55-36 27
10 Хімік 16 51-37 21
11 Новоселиця-2017 16 43-48 19
12 Топорівці 16 35-56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 32-46 16
14 Горбова 16 48-76 13
15 Грозинці 16 25-53 13
16 Лавандова мрія 16 30-68 10
17 Колінківці 16 19-56 7
18 Козаки 16 20-139 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 9-го туру

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 8 65-0 24
2 Дорошівці 8 35-14 21
3 Славець 9 32-14 21
4 Борівці-Киселів 9 38-18 18
5 Лужани 8 33-18 18
6 Дорогою життя 9 19-18 13
7 Лашківка 8 14-34 12
8 Неполоківці 8 37-23 9
9 Дубівці А 8 20-32 9
10 Заставна 8 14-33 5
11 Клокучка-Біла 9 19-40 5
12 Валява 8 17-51 4
13 Дубівці Б 8 10-59 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 5 29-12 15
2 Молодія 5 30-16 13
3 Митник 6 36-20 12
4 Горби 5 23-22 9
5 Чагор 5 28-15 7
6 Тереблече 6 26-41 7
7 Ардан  5 23-20 6
8 ДЮСШ Глибока 6 26-33 6
9 Черепківка 5 13-32 4
10 Волока 5 19-30 3
11 Луковиця 5 16-28 3

Детальніше...

Супер-ліга 2023/24.
Після 10-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 8 32-5 24
2 Брусниця 9 30-11 22
3 Луко 8 12-14 13
4 Магала 9 17-18 10
5 Кам'янка 9 14-25 10
6 Садгора 9 9-27 5
7 Берегомет 8 9-23 2

Детальніше...

Перша ліга 2023/24.
Після 11-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Динівці 10 28-9 23
2 Рідківці 10 24-22 22
3 Бояни 10 27-8 21
4 Станівці 10 29-16 20
5 Топорівці 10 13-16 15
6 Дорогою життя 10 19-20 14
7 Глибоцька ДЮСШ 10 13-20 10
8 Горбова 10 13-19 8
9 Новоселиця-2017 10 11-20 7
10 Чорнівка 10 8-20 6
11 Клішківці 10 5-20 6

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Афіша Чернівців

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Реклама