КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»: перемога та поразка у матчах зі «Спартою» (ВІДЕООГЛЯД)

Середа, 15 листопада 2023 10:43
КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»: перемога та поразка у матчах зі «Спартою». КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»: перемога та поразка у матчах зі «Спартою».

Відбулися матчі 10 туру чемпіонату України - 2023/24 (ДЮФЛУ, вища ліга, 4 група).

Команда КЗ «ДЮСШ «Буковина» зіграла у рідних стінах із колективом «Спарта» (Чернівці) у двох вікових групах U 16 та U 14.

У віковій групі U 16 (тренери – Юрій Крафт, Сергій Ільїн) господарі поля поступилися з рахунком 1:2. На 9 хвилині гри відзначився Едуард Цар. А у другому таймі перевагу «Спарти» у рахункові збільшив Олександр Оробець. На 67 хвилині матчу відзначився капітан господарів поля Володимир Друцул.

Склад чернівецької команди: Андрій Волошин, Андрій Лазоришин, Дмитро Колісник, Андрій Павлюк, Андрій Фенчук (Олександр Хованець, 60), Родіон Шклярук, Кирило Луцкевич (Максим Іванський, 60), Володимир Друцул, Денис Меленевський, Владислав Савула, Олександр Василів.

Команда Юрія Крафта та Сергія Ільїна посідає у групі 4 чемпіонату України 5 місце - 18 очок у 10 матчах.

 

 

У віковій групі U 14 (тренери – Андрій Гордей, Олександр Карапка) господарі поля розгромили суперника з рахунком 8:0. Хет-трик оформив Олександр Вологдін. Відзначилися також Віктор Андоній, Андрій Суляк, Георгій-Ростислав Кельба, Рустем Курсеітов та Марк Манзюк.

Склад чернівецької команди: Роберт Манукян (Нікіта Думан, 57), Вадим Кодовбецький, Віктор Жолоба, Владлен Лосік (Станіслав Сухар, 47), Георгій Галан (Ярослав Варфоломєєв, 53), Георгій Ігнатюк (Дмитро Ткаченко, 47), Артем Моргоч (Андрій Главицький, 50), Андрій Мельник (Георгій - Ростислав Кельба, 50), Андрій Суляк (Ростислав Коченко, 48), Віктор Андоній (Марк Манзюк, 54), Олександр Вологдін (Рустем Курсеітов, 57).

Команда Андрія Гордея та Олександра Карапки очолює турнірну таблицю групи 4 чемпіонату України - 28 очок у 10 матчах.  

Прочитано 655 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Футзал 2024.
Після 7-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Radent 6 26-13 16
2 ТomStudio 6 33-17 15
3 Урожай 5 19-10 12
4 Аматор 5 14-12 9
5 DV-Trans 5 12-7 8
6 З-й тайм 6 23-24 7
7 Bado 5 10-12 6
8 Друзі 5 12-16 5
9 Чернівецький рятувальник 6 7-16 5
10 Рокитне 6 13-22 3
11 Січ 5 7-27 0

Детальніше...

Група А 2023/24

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 16-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Магала 16 62-18 43
2 Драниця 16 71-24 39
3 DV TRANS 16 64-28 39
4 Садгора 16 61-26 38
5 Берегомет 16 76-39 32
6 Бояни 16 66-38 29
7 Рідківці 16 65-34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 43-44 28
9 Рокитне 16 55-36 27
10 Хімік 16 51-37 21
11 Новоселиця-2017 16 43-48 19
12 Топорівці 16 35-56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 32-46 16
14 Горбова 16 48-76 13
15 Грозинці 16 25-53 13
16 Лавандова мрія 16 30-68 10
17 Колінківці 16 19-56 7
18 Козаки 16 20-139 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 9-го туру

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 8 65-0 24
2 Дорошівці 8 35-14 21
3 Славець 9 32-14 21
4 Борівці-Киселів 9 38-18 18
5 Лужани 8 33-18 18
6 Дорогою життя 9 19-18 13
7 Лашківка 8 14-34 12
8 Неполоківці 8 37-23 9
9 Дубівці А 8 20-32 9
10 Заставна 8 14-33 5
11 Клокучка-Біла 9 19-40 5
12 Валява 8 17-51 4
13 Дубівці Б 8 10-59 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 5 29-12 15
2 Молодія 5 30-16 13
3 Митник 6 36-20 12
4 Горби 5 23-22 9
5 Чагор 5 28-15 7
6 Тереблече 6 26-41 7
7 Ардан  5 23-20 6
8 ДЮСШ Глибока 6 26-33 6
9 Черепківка 5 13-32 4
10 Волока 5 19-30 3
11 Луковиця 5 16-28 3

Детальніше...

Супер-ліга 2023/24.
Після 10-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 8 32-5 24
2 Брусниця 9 30-11 22
3 Луко 8 12-14 13
4 Магала 9 17-18 10
5 Кам'янка 9 14-25 10
6 Садгора 9 9-27 5
7 Берегомет 8 9-23 2

Детальніше...

Перша ліга 2023/24.
Після 11-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Динівці 10 28-9 23
2 Рідківці 10 24-22 22
3 Бояни 10 27-8 21
4 Станівці 10 29-16 20
5 Топорівці 10 13-16 15
6 Дорогою життя 10 19-20 14
7 Глибоцька ДЮСШ 10 13-20 10
8 Горбова 10 13-19 8
9 Новоселиця-2017 10 11-20 7
10 Чорнівка 10 8-20 6
11 Клішківці 10 5-20 6

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Афіша Чернівців

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Реклама