Буковинські хокеїсти зіграли у другому турі чемпіонату України

Вівторок, 16 жовтня 2018 08:51

У Вінниці відбувся другий тур чемпіонату України серед чоловічих команд вищої ліги.

Збірна Чернівецької області, яку тренує Юрій Коблюк, зіграла дві зустрічі. Наші земляки поступилися командам «ШВСМ – Старт» (Бердичівський район) – 0:1 та ОСДЮСШОР «Олімпія» (Вінниця) – 0:5. 

Заявка збірної Чернівецької області 

Андрій Катеринюк (1984)

Іван Рейкало (2002)

Володимир Цуркан (1986)

Ігор Кобрінський (1976)

Олександр Бархоленко (2001)

Віталій Бідучак (1984)

Олександр Крохмалюк (2002)

Володимир Москалюк (1980)

Юрій Рейкало (2001)

Олег Судейко (2004)

Денис Москалюк (2001)

Андрій Максимчук (1993)

Вячеслав Джоган (1990)

Максим Шевчук (1995)

Євген Мамчій (1990)

Андрій Мороз (2001)

Руслан Маник (2001)

Віктор Тодеренчук (1984)

Андрій Лозінський (1977) 

Старший тренер – Юрій Коблюк (1966)

Тренер – Богдан Паскарюк (1976)

Результати матчів: 

12 жовтня 

«ШВСМ – Старт» (Бердичівський район) – ОСДЮСШОР – «Олімпія» (Вінниця) – 5:0

«ШВСМ – Олімпія» (Вінниця) – ХК «Політехнік» (Коростень) – 7:2

Збірна Черкаської області – «Олімпія – Авангард» (Вінницька область) – 3:2

ХК «ПК – Старт» (Житомирська область) – ОКС – ШВСМ – ЦОП (Вінниця) – 1:12 

Збірна Чернівецької області - вихідний 

13 жовтня 

ХК «Політехнік» - ОСДЮСШОР «Олімпія» - 2:5

Збірна Чернівецької області – «ШВСМ – Старт» - 0:1

ХК «ПК-Старт» - Збірна Черкаської області – 7:3

ОКС-ШВСМ – ЦОП – «Олімпія-Авангард» - 11:0 

Збірна Черкаської області – вихідний 

14 жовтня 

«ШВСМ – Старт» - ХК «ПК-Старт» - 6:1

«Олімпія – Авангард» - ХК «Політехнік» - 2:1

ОСДЮСШОР «Олімпія» - Збірна Чернівецької області – 5:0

ОКС-ШВСМ-ЦОП – ШВСМ-Олімпія – 5:1

 
Чемпіонат України серед чоловічих команд з хокею на траві. Вища ліга. 2018-2019
 
1 «ОКС-ШВСМ-ЦОП» Вінниця 61-3 20
2

«ШВСМ-Старт» Бердичівський р-н

19-1 20
3 «ШВСМ-Олімпія» Вінниця 20-14 15
4 ХК «ПК-Старт» Житомирська обл. 19-28 15
5 «Олімпія-Авангард» Вінницька обл. 9-16 14
6 ОСДЮСШОР«Олімпія» Вінниця 14-18 12
7 Збірна Черкаської обл. 10-17 12
8 ХК «Політехнік» Коростень 7-32 6
9 Збірна Чернівецької обл. 2-32 5
Прочитано 1191 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Футзал 2024.
Після 7-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Radent 6 26-13 16
2 ТomStudio 6 33-17 15
3 Урожай 5 19-10 12
4 Аматор 5 14-12 9
5 DV-Trans 5 12-7 8
6 З-й тайм 6 23-24 7
7 Bado 5 10-12 6
8 Друзі 5 12-16 5
9 Чернівецький рятувальник 6 7-16 5
10 Рокитне 6 13-22 3
11 Січ 5 7-27 0

Детальніше...

Група А 2023/24

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 16-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Магала 16 62-18 43
2 Драниця 16 71-24 39
3 DV TRANS 16 64-28 39
4 Садгора 16 61-26 38
5 Берегомет 16 76-39 32
6 Бояни 16 66-38 29
7 Рідківці 16 65-34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 43-44 28
9 Рокитне 16 55-36 27
10 Хімік 16 51-37 21
11 Новоселиця-2017 16 43-48 19
12 Топорівці 16 35-56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 32-46 16
14 Горбова 16 48-76 13
15 Грозинці 16 25-53 13
16 Лавандова мрія 16 30-68 10
17 Колінківці 16 19-56 7
18 Козаки 16 20-139 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 9-го туру

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 8 65-0 24
2 Дорошівці 8 35-14 21
3 Славець 9 32-14 21
4 Борівці-Киселів 9 38-18 18
5 Лужани 8 33-18 18
6 Дорогою життя 9 19-18 13
7 Лашківка 8 14-34 12
8 Неполоківці 8 37-23 9
9 Дубівці А 8 20-32 9
10 Заставна 8 14-33 5
11 Клокучка-Біла 9 19-40 5
12 Валява 8 17-51 4
13 Дубівці Б 8 10-59 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 5 29-12 15
2 Молодія 5 30-16 13
3 Митник 6 36-20 12
4 Горби 5 23-22 9
5 Чагор 5 28-15 7
6 Тереблече 6 26-41 7
7 Ардан  5 23-20 6
8 ДЮСШ Глибока 6 26-33 6
9 Черепківка 5 13-32 4
10 Волока 5 19-30 3
11 Луковиця 5 16-28 3

Детальніше...

Супер-ліга 2023/24.
Після 10-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 8 32-5 24
2 Брусниця 9 30-11 22
3 Луко 8 12-14 13
4 Магала 9 17-18 10
5 Кам'янка 9 14-25 10
6 Садгора 9 9-27 5
7 Берегомет 8 9-23 2

Детальніше...

Перша ліга 2023/24.
Після 11-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Динівці 10 28-9 23
2 Рідківці 10 24-22 22
3 Бояни 10 27-8 21
4 Станівці 10 29-16 20
5 Топорівці 10 13-16 15
6 Дорогою життя 10 19-20 14
7 Глибоцька ДЮСШ 10 13-20 10
8 Горбова 10 13-19 8
9 Новоселиця-2017 10 11-20 7
10 Чорнівка 10 8-20 6
11 Клішківці 10 5-20 6

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Афіша Чернівців

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Реклама