×

Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=135' (OS errno 28 - No space left on device)

Буковинські боксери Клим і Томюк здобули нагороди міжнародного турніру в Харкові (ФОТО)

Субота, 06 липня 2019 19:03
Буковинці привезли нагороди з Харкова Буковинці привезли нагороди з Харкова

У Харкові відбувся боксерський міжнародний турнір серед молоді пам’яті заслуженого тренера України Бориса Андрєєва.

У змаганнях взяли участь представники України, Молдови, Грузії, Вірменії, Киргизії, Білорусі та Литви.

На представницькому турнірі нагороди здобули буковинські боксери. У ваговій категорії 64 кг перше місце посів Вадим Клим (Вижниця). На шляху до фіналу буковинець переміг Аската Култаєва (Киргизія) – 5:0, Асіфа Керімова (Україна) – 5:0. У вирішальному двобої Вадим Клим здолав опір Владислава Гудзя (Молдова) – 5:0.

У ваговій категорії 56 кг срібним призером став ще один вихованець Миколи Гакмана – Юрій Томюк. Наш земляк здолав опір Артура Аслікяна (Вірменія) – 5:0, Максима Панкова (Білорусь) – 4:1. У фіналі Юрій поступився Артуру Саакяну (Вірменія) – 0:5.

На турнірі у Харкові буковинці зустрілися з титулованим українським боксером Олександром Хижняком. Олександр пригадав те, як 12 років тому боксував у фіналі чемпіонату України (змагання відбувалися у Севастополі) з вихованцем вижницької школи боксу Анатолієм Чагіним.