Геннадій Водовоз народився 9 грудня 1970 року.
Президент Чернівецької областної федерації баскетболу, головний тренер команди першої ліги чемпіонату України «CHEBASKET-ЧОДЮСШ».
Геннадій Вікторович також плідно працює наставником у Чернівецькій ОДЮСШ. Вихованці Геннадія Водовоза зараз виступають у вітчизняній чоловічій Суперлізі, у США, Іспанії, Польщі, Естонії, а також залучалися до складу різних збірних України.
Геннадій Водовоз вже шостий сезон тренує колектив «CHEBASKET-ЧОДЮСШ» (Чернівці), який виступає у першій лізі чемпіонату України. Зараз кістяк чернівецької команди складають перспективні вихованці Геннадія Водовоза.
З листопада 2021 року Геннадій Вікторович очолює Чернівецьку обласну федерацію баскетболу. За цей час на Буковині організували багато цікавих турнірів і матчів.
- Буковинський баскетболіст Євген Казюк - у збірній України U16
- Представники «ЧОДЮСШ-Академія - CHEBASKET» Шаповалов і Злов - призери етапу чемпіонату України з ...
- Максим Сафонов: із баскетбольного табору у Чернівцях - до національної збірної України
- Буковинець Нікіта Когут зіграв за збірну України U23 у Лізі націй 3х3
Хто ще народився 9 грудня