Буковинець Денис Твардовський - один із кращих гравців «Шахтаря» U19 у матчі із «Селтіком»
Донецький «Шахтар» на виїзді переміг «Селтік» (1:0) і достроково забезпечив собі вихід до плей-оф Юнацької ліги УЄФА.
Вихованець КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» Твардовський захищає ворота «Шахтаря» у Юнацькій лізі УЄФА
Блискуче грає у Юнацькій лізі УЄФА донецький «Шахтар».
Екс-головний тренер «Буковини» Сергій Шищенко очолив «Миколаїв»
Колишній наставник чернівецької «Буковини», екс-гравець національної збірної України Сергій Шищенко став головним тренером команди вітчизняної першої ліги МФК «Миколаїв».
Чернівчанин Ігор Чайковський зіграв увесь матч за «Анжі»
Вихованець буковинського футболу Ігор Чайковський зіграв увесь матч за колектив «Анжі» (Махачкала) у російській Прем'єр-лізі.
Важливе
- У бою з російськими окупантами загинув буковинський футбольний арбітр Володимир Безборотько
- Богдан Шершун: «Мирне небо над головою – це дуже важливо» (ВІДЕО)
- У Чернівцях нагородили призерів і кращих гравців чемпіонату області серед команд Суперліги (ВІДЕО...
- Футбольна команда ЧНУ - переможець Універсіади України
- Володарем футбольного Кубку області стала «Волока» (ФОТО, ВІДЕО)
Новини
- Буковинська баскетболістка Єлизавета Сафонова (Водовоз) повернулася на майданчик після травми
- КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»: у стикових матчах чемпіонату України гратимуть три команди
- Буковинський баскетболіст Євген Казюк - чемпіон Естонії U16
- Чемпіонат Чернівецької області (Суперліга): «Фазенда» та «Брусниця» здобувають перемоги (ВІДЕО, Р...
- Буковинський баскетболіст Нікіта Когут - бронзовий призер фінального етапу чемпіонату України з б...
- Нікіта Когут: «Прагну і надалі грати у Суперлізі»
- У Чернівцях - матчі Всеукраїнської Універсіади з волейболу серед жіночих команд
- Артур Фреш-Стаханов: «У «Київ-Баскет» отримав великий досвід»
- У Новоселиці організували баскетбольний турнір до Дня міста
- КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»: команда U 14 - беззаперечний лідер чемпіонату України (група 4)
- Вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» (2012 р.н.) вдало зіграли на Utmost Cup
- КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»: перемога та поразка у виїзних матчах із «Рухом»
- Буковинському тренерові з боксу Едуарду Погодіну - 55 !
- Чернівці відвідали бронзові призери баскетбольної Суперліги Артур Фреш-Стаханов і Нікіта Когут
- Чемпіонат Чернівецької області (Суперліга): переконливі перемоги лідерів (ВІДЕО, РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТ...
- КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»: виїзні перемоги над «Адреналіном»
- Директору «Альянсу професійних шахістів» Володимиру Зав'ялову - 60 !
- Гравцеві «CHEBASKET-ЧОДЮСШ» Єгору Кудрявцеву - 17
- Буковинські баскетболісти Артур Фреш-Стаханов і Нікіта Когут - бронзові призери Суперліги (ВІДЕО)
- КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»: стовідсотковий результат у матчах із ДЮСШ ФА «Тернопіль»
- Буковинський баскеболіст Олег Осовський - фіналіст чемпіонату Польщі U17 (ФОТО)
- Визначилися півфінальні пари Кубку Чернівецької області
- Чемпіонат України U19: чернівчани переконливо обіграли львівську «Покрову»
- Гравців «CHEBASKET-ЧОДЮСШ» нагородили за успішну гру у чемпіонаті України
- КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»: перемога та поразка у виїзних матчах із «Покровою»
Футзал 2024. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Radent | 6 | 26-13 | 16 |
2 | ТomStudio | 6 | 33-17 | 15 |
3 | Урожай | 5 | 19-10 | 12 |
4 | Аматор | 5 | 14-12 | 9 |
5 | DV-Trans | 5 | 12-7 | 8 |
6 | З-й тайм | 6 | 23-24 | 7 |
7 | Bado | 5 | 10-12 | 6 |
8 | Друзі | 5 | 12-16 | 5 |
9 | Чернівецький рятувальник | 6 | 7-16 | 5 |
10 | Рокитне | 6 | 13-22 | 3 |
11 | Січ | 5 | 7-27 | 0 |
Група А 2023/24 |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Іванківці | 11 | 54-14 | 31 |
2 | TOM.studio | 11 | 47-14 | 27 |
3 | Урожай | 11 | 45-16 | 25 |
4 | Вікторія-Буковина | 11 | 38-28 | 23 |
5 | Брусниця | 11 | 45-11 | 23 |
6 | Поліція Буковини | 11 | 36-37 | 18 |
7 | НДЕКЦ МВС | 11 | 25-28 | 11 |
8 | ДімТек | 11 | 20-41 | 10 |
9 | Патрульна Поліція | 11 | 22-34 | 10 |
10 | Фазенда | 11 | 30-30 | 9 |
11 | CupChernivtsi | 11 | 30-53 | 6 |
12 | Арсенал | 11 | 20-106 | 0 |
Група В 2023/24. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Магала | 16 | 62-18 | 43 |
2 | Драниця | 16 | 71-24 | 39 |
3 | DV TRANS | 16 | 64-28 | 39 |
4 | Садгора | 16 | 61-26 | 38 |
5 | Берегомет | 16 | 76-39 | 32 |
6 | Бояни | 16 | 66-38 | 29 |
7 | Рідківці | 16 | 65-34 | 28 |
8 | Green Garden Chernivtsi | 16 | 43-44 | 28 |
9 | Рокитне | 16 | 55-36 | 27 |
10 | Хімік | 16 | 51-37 | 21 |
11 | Новоселиця-2017 | 16 | 43-48 | 19 |
12 | Топорівці | 16 | 35-56 | 18 |
13 | Прайм-Тек-Буковина | 16 | 32-46 | 16 |
14 | Горбова | 16 | 48-76 | 13 |
15 | Грозинці | 16 | 25-53 | 13 |
16 | Лавандова мрія | 16 | 30-68 | 10 |
17 | Колінківці | 16 | 19-56 | 7 |
18 | Козаки | 16 | 20-139 | 0 |
Група С 2023/24. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | М-Тревел | 8 | 65-0 | 24 |
2 | Дорошівці | 8 | 35-14 | 21 |
3 | Славець | 9 | 32-14 | 21 |
4 | Борівці-Киселів | 9 | 38-18 | 18 |
5 | Лужани | 8 | 33-18 | 18 |
6 | Дорогою життя | 9 | 19-18 | 13 |
7 | Лашківка | 8 | 14-34 | 12 |
8 | Неполоківці | 8 | 37-23 | 9 |
9 | Дубівці А | 8 | 20-32 | 9 |
10 | Заставна | 8 | 14-33 | 5 |
11 | Клокучка-Біла | 9 | 19-40 | 5 |
12 | Валява | 8 | 17-51 | 4 |
13 | Дубівці Б | 8 | 10-59 | 0 |
Група D 2023/24. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Купка-Сучевени | 5 | 29-12 | 15 |
2 | Молодія | 5 | 30-16 | 13 |
3 | Митник | 6 | 36-20 | 12 |
4 | Горби | 5 | 23-22 | 9 |
5 | Чагор | 5 | 28-15 | 7 |
6 | Тереблече | 6 | 26-41 | 7 |
7 | Ардан | 5 | 23-20 | 6 |
8 | ДЮСШ Глибока | 6 | 26-33 | 6 |
9 | Черепківка | 5 | 13-32 | 4 |
10 | Волока | 5 | 19-30 | 3 |
11 | Луковиця | 5 | 16-28 | 3 |
Перша ліга 2023/24. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Динівці | 10 | 28-9 | 23 |
2 | Рідківці | 10 | 24-22 | 22 |
3 | Бояни | 10 | 27-8 | 21 |
4 | Станівці | 10 | 29-16 | 20 |
5 | Топорівці | 10 | 13-16 | 15 |
6 | Дорогою життя | 10 | 19-20 | 14 |
7 | Глибоцька ДЮСШ | 10 | 13-20 | 10 |
8 | Горбова | 10 | 13-19 | 8 |
9 | Новоселиця-2017 | 10 | 11-20 | 7 |
10 | Чорнівка | 10 | 8-20 | 6 |
11 | Клішківці | 10 | 5-20 | 6 |