Чемпіонат Чернівецької області (Суперліга): «Фазенда» та «Брусниця» здобувають перемоги (ВІДЕО, РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА)

Неділя, 12 травня 2024 11:36
Чемпіонат Чернівецької області (Суперліга): «Фазенда» та «Брусниця» здобувають перемоги. Чемпіонат Чернівецької області (Суперліга): «Фазенда» та «Брусниця» здобувають перемоги.

Відбулися матчі 14 туру футбольного чемпіонату Чернівецької області серед команд Суперліги.

У 14 турі чемпіонату Чернівецької області «Фазенда» приймала на стадіоні «Мальва» команду СФК «Магала».

На 18 хвилині гри ворота гостей вразив Микита Янков. А на початку другої половини зустрічі рахунок зрівняв Андрій Королянчук.

Однак згодом Віктор Масікевич і Максим Соломян зробили рахунок 3:1 на користь чернівецької команди. Остаточний рахунок гри - 3:2 на користь «Фазенди» встановив футболіст гостей Ярослав Ілащук.

Матч проти «Магали» став останнім за «Фазенду» для Віталія Фетісова. Обставини склалися так, що Віталій повертається у Херсон.

«Фазенда» - «Магала» - 3:2 (1:0)

11 травня 2024 р. Стадіон «Мальва»

Арбітр - Іван Марчук (Чернівці), асистенти арбітра - Денис Круглецький, Євген Гашков (Чернівці), спостерігач арбітражу - Юрій Скорейко (Чернівці).

«Фазенда»: Владислав Мельников, Микола Гречко, Володимир Бербека, Микола Павлюк, Віталій Фетісов (Валентин Рудич, 50), Олександр Таневський (Олнесандр Тодорович, 50), Микита Янков (Олександр Озарчук, 82), Дмитро Лахман (Святослав Кермач, 76), Максим Соломян, Віктор Масікевич, Сергій Максимчук (Віталій Рябий, 84).

«Магала»: Ігор Стефанишин, Максим Кисліцен, Дмитро Катаранчук (Леонід Львов, 64), Олександр Маковійчук, Анатолій Гостюк, Сергій Жижиян, Михайло Старчук, Андрій Лукащук, Андрій Королянчук (Андрій Буженіца, 60), Ярослав Ілащук, Микола Маслей.

Голи: Микита Янков (18), Віктор Масікевич (56), Максим Соломян (74) - Андрій Королянчук (48), Ярослав Ілащук (88).

Попередження: Володимир Бербека (37), Микита Янков (81). 

Чергову перемогу святкувала команда «Брусниця», яка у рідних стінах переконливо переграла «Берегомет» - 5:1. У переможців дубль оформив досвідчений Максим Ілюк. У господарів поля також відзначилися Василь Варварюк, Михайло Берсан і Богдан Соломян.

ФК «Брусниця» – ФК «Берегомет» – 5:1 (3:1)

11.05.2024 р. с. Брусниця.

Арбітр - Михайло Вітюк (Чернівці), асистенти арбітра - Георгій Мельничук (Чернівецький район), Анатолій Лайтер (Чернівці), спостерігач арбітражу - Микола Левко (Чернівці).

«Брусниця»: Василь Біблюк (Василь Грекул, 84), Василь Томащук, Михайло Прокопець (Василь Савчук, 77), Михайло Берсан, Владислав Базелюк, Андрій Лалак, Максим Ілюк (Микола Коваленко, 62), Ілля Зінов’єв (Вадим Попович, 46), Емре Мануїла (Іван Молофій , 80), Василь Варварюк, Ілля Піцик.

«Берегомет»: Георгій Шандро, Володимир Бевцик (Олександр Кігніцький, 46), Олександр Калинич, Владислав Іванюк, Олексій Кусакін (Петро Кейван, 79), Віталій Перепелиця, Сергій Мендришора (Юрій Голик, 76), Тарас Баран (Руслан Самотюк, 65), Віктор Лаврук, Степан Дутка, Михайло Марчук (Дмитро Перепелиця, 58).

Голи: Василь Варварюк (19), Максим Ілюк (25,45+2), Михайло Берсан (77), Богдан Соломян (88) – Михайло Марчук (39).

Попередження: Олексій Кусакін (57),Дмитро Перепелиця  (85), Руслан Самотюк (87).

ФК «Луко» – ФК «Кам’янка» – 6:0 (2:0)

12 травня 2024 р. с. Луковиця

Арбітр - Іван Марчук (Чернівці), асистенти арбітра - Вадим Бажурян (Чернівецький р-н), Ігор Савчук (Чернівецький р-н), спостерігач арбітражу - Віктор Антимійчук (Чернівці).

ФК “Луко”: Микола Гуменюк (Назарій Баланюк, 71), Олександр Булезюк, Богдан Рачинський, Олександр Штифанович, Віталій Стратейчук (Валентин Песаревський, 67), Іван Філіпчук, Максим Беслюбняк (Володимир Шородок, 64), Олександр Жумига, Юрій Масікевич (Едоардо Чорней, 64), Владислав Скіцко (Вадим Мага, 69), Вадим Корсей (Богдан Столощук, 64).

ФК “Кам’янка”: Мансур Хачаруєв, Юрій Карлійчук, Віктор Мельничук (Борис Жижий, 58), Богдан Тарабас (Василь Кузик, 46), Богдан Микитюк (Степан Пилипець, 54), Олександр Чорней , Олександр Мігай, Дмитро Попович, Василь Чапля, Вадим Шостак, В’ячеслав Янчик.

Голи: Максим Беслюбняк (18,27,57), Олександр Штифанович (66), Іван Філіпчук (86), Олександр Жумига (88).

Попередження: Богдан Рачинський (7), Владислав Скіцко (14) – Олександр Чорней (14), Юрій Карлійчук (55), Дмитро Попович (74), Вадим Шостак (74).

УСК «Довбуш» – ФК «Садгора» - 15 травня

Турнірне становище:

ФК «Брусниця» - 37 (14)

ФК «Фазенда» - 36 (13)

ФК «Луко» - 28 (13)

СФК «Магала» - 16 (13)

ФК «Кам’янка» - 13 (13)

ФК «Садгора» - 8 (13)

ФК «Берегомет» - 8 (14)

УСК «Довбуш» - 4 (10) 

 

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

 

Прочитано 391 раз

Буковинський футбол / футзал / міні-футбол

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

 Футбол 2023/24. Супер-ліга

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 21 92-15 60
2 Брусниця 21 62-22 52
3 Луко 21 47-26 40
4 Кам'янка 21 32-52 25
5 Магала 21 29-49 24
6 Садгора 21 25-64 17
7 Берегомет 21 16-57 16
8 Довбуш 21 16-29 8

Детальніше...

 Футбол 2023/24. Перша ліга

М Команда М РГ О
      
1 Рідківці 20 49-31 45
2 Бояни 20 52-19 43
3 Станівці 20 53-31 43
4 Динівці 20 57-25 39
5 Дорогою життя 20 34-34 31
6 Топорівці 20 29-33 27
7 Клішківці 20 15-39 20
8 Глибоцька ДЮСШ 20 31-42 19
9 Новоселиця-2017 20 22-33 17
10 Горбова 20 20-46 16
11 Чорнівка 20 14-43 8

Детальніше...

Футзал 2024

М Команда М РГ О
         
1 Урожай 10 38-15 27
2 Radent 10 42-27 25
3 ТomStudio 10 43-25 24
4 DV-Trans 10 33-21 16
5 Аматор-Нива 10 30-26 15
6 Bado 10 28-27 15
7 Чернівецький рятувальник 10 17-28 9
8 Друзі 10 21-38 9
9 З-й тайм 10 31-41 8
10 Рокитне 10 21-33 5
11 Січ 10 19-43 4

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24. Група А

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24.  Група В

М Команда М РГ О
         
1 Магала 17 70-19 46
2 DV TRANS 17 73-30 42
3 Драниця 17 71-24 42
4 Садгора 17 65-26 38
5 Берегомет 17 76-39 35
6 Бояни 17 66-37 32
7 Green Garden Chernivtsi 17 48-44 31
8 Рідківці 17 71-38 31
9 Рокитне 17 55-36 27
10 Хімік 17 52-43 21
11 Прайм-Тек-Буковина 17 32-40 19
12 Новоселиця-2017 17 43-48 19
13 Топорівці 17 39-63 18
14 Грозинці 17 24-50 16
15 Горбова 17 50-81 13
16 Лавандова мрія 17 32-68 10
17 Колінківці 17 20-56 7
18 Козаки 17 22-151 0

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група С

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 12 70-0 36
2 Дорошівці 12 53-22 30
3 Лужани 12 43-22 27
4 ФК им. Ю.Царика 12 40-9 24
5 Славець 12 40-26 24
6 Лашківка 12 21-36 19
7 Заставна 12 26-36 15
8 Неполоківці 12 49-23 15
9 Дорогою життя 12 21-24 13
10 Валява 12 30-69 10
11 Дубівці А 12 25-62 9
12 Клокучка-Біла 12 19-40 5
13 Дубівці Б 12 14-73 3

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група D

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 10 39-18 28
2 Митник 10 65-33 22
3 Молодія 10 50-32 20
4 Горби 10 32-35 14
5 Ардан 10 36-32 13
6 Глибоцька ДЮСШ 10 43-50 12
7 Чагор 10 50-40 12
8 Черепківці 10 20-54 10
9 Луковиця 10 35-51 10
10 Волока 10 37-49 10
11 Тереблече 10 26-41 7

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Реклама