Відбувся Кубок Чернівців з рукопашного бою пам'яті воїнів-героїв спецпідрозділу «А» Олександра Петращука та Гліба Лакусти.

Як повідомило Управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради, у змаганнях взяли участь майже 200 спортсменів.

Призери у командному заліку:

  1. Чернівецька обласна федерація рукопашного бою
  2. Чернівецька обласна федерація панкратіону
  3. Федерація рукопашного бою Львівської області

Призери змагань:

10-11 років

30 кг

  1. Іван Осьмак (Львів)
  2. Максим Чопа (Конятин)
  3. Назар Меленчук («Сайгон»)

35 кг

  1. Дмитро Феленчук («Голден»)
  2. Михайло Циганков («Голден»)
  3. Веніамін Карча (Великий Кучурів)

40 кг

  1. Дмитро Піц («Сайгон»)
  2. Нікіта Павлович («Голден»)
  3. Андрій Горобієвський («Гетьман»)

45 кг

  1. Юрій Василів («Голден»)
  2. Едуард Томюк («Голден»)
  3. Іван Тощук (Великий Кучурів)

50-55 кг

  1. Кирило Осадчук («Голден»)
  2. Захар Стельмах (Львів)
  3. Даниїл Карча (Великий Кучурів)

55+ кг

  1. Захар Стельмах (Львів)
  2. Олег Мотрюк («Голден»)

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

12-13 років

35 кг

  1. Іван Княгницький («Сайгон»)
  2. Данило Ананьєв (Чагор)
  3. Олександр Піцул (Чагор)

40 кг

  1. Олександр Жураківський («Сайгон»)
  2. Любомир Стасюк («Голден»)
  3. Олександр Кирикович (Луцків Н.)

45 кг

  1. Артем Марчук («Голден»)
  2. Єгор Пензев (Львів)
  3. Едуард Балан (Луцків Н.)

55 кг

  1. Тимур Богачук («Голден»)
  2. Олександр Дроняк (Конятин)
  3. Кирило Афанасьєв («Голден»)

50 кг

  1. Кирило Осокін («Голден»)
  2. Максим Флоркску («Голден»)
  3. Тимур Заїкін («Голден»)

65 кг

  1. Андрій Адамяк (Львів)
  2. Владислав Воробйов («Гетьман»)
  3. Марко Дедчак (Львів)

65+ кг

  1. Арсеній Загурський («Голден»)
  2. Олексій Дмитрюк («Гетьман»)
  3. Олександр Соломян (Великий Кучурів)

14-15 років

45-50 кг

  1. Артем Заєць («Сайгон»)
  2. Олег Житарюк («Гетьман»)
  3. Семен Петрусенко (Конятин)

55 кг

  1. Богдан Андронік («Сфінкс»)
  2. Артем Водянко («Сайгон»)
  3. Кирило Дронь («Голден»)

65 кг

  1. Олександр Чунтул («Голден»)
  2. Іван Луців («Сайгон»)
  3. Максим Франчук («Гетьман»)

60 кг

  1. Єгор Ящук («Сайгон»)
  2. Андрій Пержан («Сфінкс»)
  3. Володимир Кожокар («Центуріон»)

70 кг

  1. Олексій Болбочан («Голден»)
  2. Дмитро Атаманюк («Централ»)
  3. Юрій Антоха (Чагор)

75+ кг

  1. Тимур Чаговець («Голден»)
  2. Василь Голіней («Панкратіон»)
  3. Олександр Палагнюк («Центуріон»)

16-17 років

55 кг

  1. Максим Несторяк («Сайгон»)

60 кг

  1. Василь Старчук («Панкратіон»)
  2. Максим Штефуряк («Сайгон»)
  3. Артем Токарюк (Голден»)

18+ років

60 кг

  1. Любомир Швець («Сайгон»)
  2. Іван Олійник («Сайгон»)
  3. Богдан Чорней («Голден»)

65 кг

  1. Валентин Жураківський («Сайгон»)
  2. Вячеслав Васейчук («Голден»)
  3. Олег Козоріз («Голден»)

70 кг

  1. Вадим Скриниця («Голден»)
  2. Вадим Стасюк («Сайгон»)
  3. Євген Гавзор («Сайгон»)

75 кг

  1. Андрій Софроній («Кратос»)
  2. Олександр Лунгу («Голден»)
  3. Анатолій Жураківський («Сайгон»)

80 кг

  1. Олександр Кисилиця («Сайгон»)
  2. Андрій Журат («Сайгон»)
  3. Олександр Чаговець («Централ»)

90 кг

  1. Микола Григоряк («Сайгон»)
  2. Єгор Райляну (КЕМПО)

Чемпіонат Чернівців з футзалу 2024. Таблиця, розклад та результати

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу 2023/24. Група B. Таблиця, результати, розклад

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу 2023/24. Група C. Таблиця, результати, розклад

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу 2023/24. Група A. Підсумкова таблиця та результати

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу 2023/24. Група D. Таблиця, результати, розклад

Чемпіонат України з волейболу Суперліга-Дмарт 2023-2024. Чоловіки. Таблиця, розклад та результати

Чемпіонат Чернівецької області з футболу 2023/24. Супер ліга. Таблиця, бомбардири, результати, розклад

Першість Чернівецької області з футболу 2023/24. Перша ліга. Таблиця, результати, розклад

Чемпіонат України з футболу 2023/24. Перша ліга. Група А

ФК «Магала» у Супер-лізі Буковини 2023/24: Детальна статистика щодо всіх гравців

Фото ФК «Магала»

Буковинський футбол / футзал / міні-футбол

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

 Футбол 2023/24. Супер-ліга

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 21 92-15 60
2 Брусниця 21 62-22 52
3 Луко 21 47-26 40
4 Кам'янка 21 32-52 25
5 Магала 21 29-49 24
6 Садгора 21 25-64 17
7 Берегомет 21 16-57 16
8 Довбуш 21 16-29 8

Детальніше...

 Футбол 2023/24. Перша ліга

М Команда М РГ О
      
1 Рідківці 20 49-31 45
2 Бояни 20 52-19 43
3 Станівці 20 53-31 43
4 Динівці 20 57-25 39
5 Дорогою життя 20 34-34 31
6 Топорівці 20 29-33 27
7 Клішківці 20 15-39 20
8 Глибоцька ДЮСШ 20 31-42 19
9 Новоселиця-2017 20 22-33 17
10 Горбова 20 20-46 16
11 Чорнівка 20 14-43 8

Детальніше...

Футзал 2024

М Команда М РГ О
         
1 Урожай 10 38-15 27
2 Radent 10 42-27 25
3 ТomStudio 10 43-25 24
4 DV-Trans 10 33-21 16
5 Аматор-Нива 10 30-26 15
6 Bado 10 28-27 15
7 Чернівецький рятувальник 10 17-28 9
8 Друзі 10 21-38 9
9 З-й тайм 10 31-41 8
10 Рокитне 10 21-33 5
11 Січ 10 19-43 4

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24. Група А

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24.  Група В

М Команда М РГ О
         
1 Магала 17 70-19 46
2 DV TRANS 17 73-30 42
3 Драниця 17 71-24 42
4 Садгора 17 65-26 38
5 Берегомет 17 76-39 35
6 Бояни 17 66-37 32
7 Green Garden Chernivtsi 17 48-44 31
8 Рідківці 17 71-38 31
9 Рокитне 17 55-36 27
10 Хімік 17 52-43 21
11 Прайм-Тек-Буковина 17 32-40 19
12 Новоселиця-2017 17 43-48 19
13 Топорівці 17 39-63 18
14 Грозинці 17 24-50 16
15 Горбова 17 50-81 13
16 Лавандова мрія 17 32-68 10
17 Колінківці 17 20-56 7
18 Козаки 17 22-151 0

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група С

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 12 70-0 36
2 Дорошівці 12 53-22 30
3 Лужани 12 43-22 27
4 ФК им. Ю.Царика 12 40-9 24
5 Славець 12 40-26 24
6 Лашківка 12 21-36 19
7 Заставна 12 26-36 15
8 Неполоківці 12 49-23 15
9 Дорогою життя 12 21-24 13
10 Валява 12 30-69 10
11 Дубівці А 12 25-62 9
12 Клокучка-Біла 12 19-40 5
13 Дубівці Б 12 14-73 3

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група D

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 10 39-18 28
2 Митник 10 65-33 22
3 Молодія 10 50-32 20
4 Горби 10 32-35 14
5 Ардан 10 36-32 13
6 Глибоцька ДЮСШ 10 43-50 12
7 Чагор 10 50-40 12
8 Черепківці 10 20-54 10
9 Луковиця 10 35-51 10
10 Волока 10 37-49 10
11 Тереблече 10 26-41 7

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Реклама