Благодійна акція з футболу «Слава ЗСУ»: по дві перемоги в активі «TOM STUDIO», «Волоки» та «Магали» (ВІДЕО, ФОТО)

Понеділок, 27 червня 2022 18:52
Благодійна акція з футболу «Слава ЗСУ»: по дві перемоги в активі «TOM STUDIO», «Волоки» та «Магали». Благодійна акція з футболу «Слава ЗСУ»: по дві перемоги в активі «TOM STUDIO», «Волоки» та «Магали».

На Буковині відбулися матчі другого туру розпочалася благодійної акції з футболу «Слава ЗСУ».

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Організатор акції - Асоціація футболу Чернівецької області.

У заході беруть участь 16 команд. Колективи розподілено на 4 групи.

Група 1

2 тур

У групі 1 переконливу перемогу у другому турі здобула команда «Садгора-Чорнівка». Підопічні Павла Ірічука переграли колектив «ПСЖ-Чорнівка» - 5:0. У першому таймі відзначилися Максим Бурденюк та Олександр Таневський. А ось у другій половині зустрічі дубль оформив Андрій Чеботар. Ще один результативний удар на рахунку Валентина Верстюка.

«ПСЖ-Чорнівка» - «Садгора-Чорнівка» - 0:5 (0:2)

Арбітр - Олександр Бурдужук, асистенти арбітра - Іван Ткач, Марія Сас-Батрак, четвертий арбітр - Андрій Кибич, спостерігач арбітражу - Василь Грушкевич.

«ПСЖ-Чорнівка»: Микола Ковальов (Олег Салагор, 57), Олександр Попович (Микола Каролик, 21), Микола Бучинський, Ярослав Верстяк, Василь Боднар (Вадим Боднар, 46), Дмитро Осик (Василь Чеботар, 57), Максим Леуш, Юрій Бучинський, Михайло Москалюк, Дмитро Савка (Юрій Шкраба, 74), Михайло Лунгул (Ростислав Пілат, 46). Представник - М. Москалюк.

«Садгора-Чорнівка»: Іван Москалюк (Ігор Гуменюк, 57), Тарас Новаковський (Андрій Дроник, 62), Олександр Шкраба, Максим Бурденюк (Андрій Чеботар, 60), Сергій Попов (Костянтин Малуш, 46), Олександр Таневський, Віктор Ільницький, Ілля Москалюк, Віктор Куляк (Олесь Боднар, 54), Олег Путінца (Валентин Верстяк, 46), Ігор Гончар (Павло Остафійчук, 60). Головний тренер - Павло Ірічук, тренер - Тарас Новаковський.

Голи: Максим Бурденюк (20), Олександр Таневський (31), Валентин Верстяк (57), Андрій Чеботар (84,90).

На 48 хвилині Тарас Новаковський не забив пенальті.

Попередження: Юрій Бучинський (69) - Андрій Чеботар (81).

У іншому матчі групи 1 зустрілися «TOM Studio» та «Фазенда». «TOM Studio» у першому турі розгромила «ПСЖ-Чорнівка», а «Фазенда» зіграла унічию з «Садгорою-Чорнівкою».

Вже на 4 хвилині гри у ворота «Фазенда» призначили пенальті, яке виконував Денис Зачиковський. Досвідчений голкіпер Юрій Кисилиця зреагував на удар Дениса. У першому таймі командам відзначитися не вдалося.

На початку другої половини зустрічі ворота «Фазенди» вразив Василь Луцик. А за 5 хвилин до завершення основного часу перевагу «TOM Studio» у рахункові збільшив Геннадій Куляк. Під завісу гри «Фазенда» могла зменшити перевагу суперника, однак Дмитро Дучак не забив пенальті.

Команда «TOM Studio» перемогла з рахунком 2:0 та очолює групу 1.

«TOM Studio» - ФК «Фазенда» - 2:0 (0:0)

Арбітр - Андрій Кибич, асистенти арбітра - Марія Сас-Батрак, Іван Ткач, четвертий арбітр - Олександр Бурдужук, спостерігач арбітражу - Василь Грушкевич.

«TOM Studio»: Олег Цуркан, Віталій Чебан, Денис Зачиковський, Ярослав Гаталяк, Юрій Соломян, Богдан Соломян, Ігор Попадюк (Віктор Молдован, 88), Василь Луцик, Павло Бабій (Олег Молдован, 78), Сергій Максимчук, Геннадій Куляк. Запасні: Денис Бульба, Олександр Булезюк. Тренер - Олег Клевчук.

«Фазенда»: Юрій Кисилиця, Сергій Темерівський, Сергій Янчик (Юрій Головачук, 78), Микола Гречка, Юрій Масікевич, Сергій Ільїн (Андрій Фурега, 58), Олександр Карапка, Вадим Пислар, Олександр Тодорович (Ярослав Ілащук), Максим Соломян, Дмитро Дучак. Запасні: Микола Кавуля, Максим Лукащук, Сергій Пантєєв, Микола Коваль. Тренери - Олександр Степанов, Олександр Діденко.

Голи: Василь Луцик (46), Геннадій Куляк (85).

На 4 хвилині пенальті не забив Денис Зачиковський.

На 90 хвилині пенальті не забив Дмитро Дучак.

Попередження: Юрій Соломян (29), Ігор Попадюк (49), Олег Молдован (90) - Сергій Ільїн (62).

Група 2

У групі 2 після двох турів по чотири очка набрали «Іванківці» та «Брусниця». Ці колективи в очній зустрічі зіграли унічию - 0:0.

2 тур

У групі 3 лідирує СФК «Магала», яка має у своєму активі 6 очок. У другому турі СФК «Магала» перемогла «Рокитне» - 3:2. Вже на 5 хвилині гри СФК «Магала» вигравала з рахунком 2:0 (відзначилися Андрій Буженіца та Степан Маковійчук). Ще до перерви відзначився Григорій Статник, а Степан Маковійчук оформив дубль. Гравці «Рокитне» зуміли лише скоротити розрив у рахунку.

СФК «Магала» - ФК «Рокитне» - 3:2 (3:1)

Арбітр - Олександр Семенніков, асистенти арбітра - Володимир Безборотько, Денис Круглецький, четвертий арбітр - Василь Фурман, спостерігач арбітражу - Микола Каланча.

СФК «Магала»: Микола Тупкало (Григорій Іванчук, 46), Анатолій Гостюк (Ілля Катаранчук, 87), Іван Пержун, Дмитро Катаранчук, Степан Маковійчук, Віктор Сорочан (Георгій Нікифоряк, 67), Віталій Сорочан (Василь Кричун, 56), Максим Кисліцен (Микита Гостюк, 62), Ігор Токар, Андрій Буженіца (Степан Простебі, 10; Дмитро Боднар, 46). Тренер - Степан Маковійчук.

ФК «Рокитне»: Дмитро Даскалюк, Степан Дроздовський (Ярослав Бордіян, 62; В. Пілат, 78), Алік Чекан, Степан Статник, Олександр Бордіян (Василь Почтар, 43), Михайло Тринта (Георгій Кіореску, 54), Григорій Статник, Андрій Бовт, Олександр Цуркан, Ростислав Морар (Вадим Фрунза, 89), Дмитро Якобець. Запасний: Дмитро Топорівський. Представник - Григорій Статник.

Голи: Андрій Буженіца (3), Степан Маковійчук (5,41) - Григорій Статник (25), Олександр Цуркан (69).

Попередження: Степан Статник (30), Григорій Статник (62), Ярослав Бордіян (75).

5 голів було також забито у матчі ФК «Динівці» - ФК «Бояни». Після першого тайму ФК «Бояни» вигравали з рахунком 2:0. У другому таймі гравці ФК «Динівці» забили двічі, однак здобути бодай одне очко не змогли - перемога ФК «Бояни» (3:2).

ФК «Динівці» - ФК «Бояни» - 2:3 (0:2)

Арбітр - Василь Фурман, асистенти арбітра - Володимир Безборотько, Денис Круглецький, четвертий арбітр - Олександр Семенніков.

ФК «Динівці»: Ігор Гингану, Юрій Бучко, Руслан Руснак, Павло Головко, Роман Григоришен, Владислав Бучко, Олександр Чорней, Дмитро Попович (Віталій Стратейчук, 74), Вадим Рябко (Вадим Алексеєнко, 81), Артем Рябко (Сергій Софієць, 90+2), Максим Діденко (Олександр Чубрей, 90+2). Запасний: Юрій Паламар. Тренер - Влад Динту.

ФК «Бояни»: Іван Келбя, Петро Вайпан, Олександр Козлов, Василь Нікифоряк, Іван Лерко (Максим Шилиндра, 82), Віталій Тома (Денис Мельник, 87), Андрій Халісов, Олексій Федоряк (Георгій Бойчук, 80), Максим Тринта, Василь Бардієр, Іван Лозеч (?). Представник - Василь Гавка.

Голи: Артем Рябко (76), Руслан Руснак (90+3) - Олексій Федоряк (9), Максим Тринта (27), Віталій Тома (78).

Попередження: Юрій Бучко (66), Владислав Бучко (79) - Віталій Тома (58), Олексій Федоряк (66), Максим Тринта (84), Петро Вайпан (90+4).

2 тур

У групі 4 після двох турів 6 очок набрала ФК «Волока». «Волока» обіграла ФК «Луковиця» - 2:1. У першому таймі відзначився Микита Гаврік. У другій половині гри перевагу «Волоки» збільшив Данило Чепишко. Гравці ФК «Луковиця» забили лише гол престижу (Олег Добровольський).

ФК «Луковиця» - ФК «Волока» - 1:2 (0:1)

Арбітр - Олександр Плахов, асистенти арбітра - Георгій Нікифоряк, Євген Гашков, четвертий арбітр - Максим Чебан, спостерігач арбітражу - Віктор Кошура.

ФК «Луковиця»: Владислав Мельников, Андрій Лукащук, Олександр Чибуряк, Віталій Чехов, Михайло Боднар, Олег Добровольський, Володимир Шородок, Олег Власов (Владислав Базелюк, 69), Вадим Мельничук, Крістіан Давід (Максим Беслюбняк, 53), Вадим Корсей (Іван Ісарук, 78). Запасні: Вадим Лободич, Володимир Мага, Вадим Мага, Віталій Мотреску. Тренер - Віталій Мотреску.

ФК «Волока»: Микола Гоменюк, Павло Гончар, Сергій Жижиян, Олег Керчу, Вадим Гура, Денис Хандій, Микита Гаврік (Євген Маркін, 66), Іван Оробець (Віктор Ягнич, 46), Андрій Савчук (Олександр Штифанович, 66), Іван Макотяк (Віталій Урсуляк, 80), Артем Почтар (Данило Чепишко, 75).

Голи: Олег Добровольський (89) - Микита Гаврік (32), Данило Чепишко (77).

Попередження: Вадим Мельничук (32), Володимир Шородок (51), Олег Добровольський (59), - Андрій Савчук (57), Віктор Ягнич (59), Віталій Урсуляк (87), Сергій Жижиян (90+1).

ФК «Строїнці» - ФК «Грозинці» - 4:2 (1:0)

Арбітр - Максим Чебан, асистенти арбітра - Євген Гашков, Георгій Нікифоряк, четвертий арбітр - Олександр Плахов, спостерігач арбітражу - Віктор Кошура.

ФК «Строїнці»: Владислав Георгейчук, Іван Тимофєєв, Ян Валуш, Петро Каралаш, Костянтин Васильєв, Андрій Ковальчук, Вадим Куті, Сергій Бурлака, Андрій Приходько, Андрій Архилюк, Валерій Кукуряк. На заміну вийшов Ігор Кристюк. Представник - В. Романюк.

ФК «Грозинці»: Денис Денжанський, Юрій Мельник, Михайло Чорний, Олександр Назарко, Валентин Горюк, Анатолій Білик, Денис Мельничук, Богдан Продан, Михайло Білик, Олег Продан, Іван Женерет. Представник - М. Білик.

Голи: Іван Тимофєєв (16), Вадим Куті (69), Андрій Приходько (75), Ігор Кристюк (85) - Олег Продан (67), Михайло Білик (78).

Попередження: Іван Тимофєєв (47) - Олександр Назарко (44).

1. ФК «Волока» - 6 (2), 10:1

2. ФК «Луковиця» - 3 (2), 3:2

3. ФК «Строїнці» - 3 (2), 4:4

4. ФК «Грозинці» - 0 (2), 2:12