Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=334' (OS errno 28 - No space left on device)

Чернівецька «Буковина» - серед кращих у чемпіонаті України 55+ і старші (ФОТО)

Неділя, 18 червня 2023 16:30
Чернівецька «Буковина» - серед кращих у чемпіонаті України 55+ і старші. Чернівецька «Буковина» - серед кращих у чемпіонаті України 55+ і старші.

У місті Вишневе Київської області відбулися матчі фінального етапу чемпіонату України серед ветеранів 55+ і старші пам’яті відомого українського футболіста і тренера Володимира Лозинського.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Матчі відбувалися на половині великого футбольного поля, тривалість зустрічі - два тайми по 20 хвилин.

На Київщині зіграла ветеранська команда «Буковина» (Чернівці). У групі «А» чернівчани перемогли команду «Агробізнес» (Волочиськ) - 2:1 (Валерій Королянчук - 2) та поступилися колективу «Рішельє» (Одеса) - 0:1. Вже на 1 хвилині гри з «Агробізнесом» травму отримав Віктор Мглинець. Тому «Буковина» увесь фінальний етап грала без одного зі своїх лідерів.

Посівши у групі другу сходинку, наші земляки зіграли у півфіналі з командою «Кудрівка - Veterans» (Ірпінь), де суперник реалізував пенальті та переміг з рахунком 1:0. У матчі за третє місце «Буковина» поступилася одеському «Рішельє» - 2:3 (Сергій Карпін - 2).

Чернівецький колектив посів 4 місце серед 18 команд, які взяли участь у чемпіонаті України серед ветеранів 55+ і старші.

Склад чернівецької команди: Іван Павлюк, Юрій Шелепницький, Володимир Павлов, Дмитро Андріящук, Аурел Ворник, Петро Бабій, Григорій Токар, Микола Задорожний, Артур Тижненко, Сергій Карпін, Ігор Грималюк, Валерій Королянчук, Віктор Мглинець. Президент клубу - Дмитро Андріящук, начальник команди - Іван Павлюк, тренер - Іван Гакман.

Немає опису.

На зображенні може бути: 4 людини, гравці в футбол, люди грають у футбол та текст