Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=525' (OS errno 28 - No space left on device)

16 травня – День народження буковинського чемпіона світу Олега Голобуцького

Субота, 16 травня 2020 11:32
Олег Голобуцький Олег Голобуцький

16 травня День народження святкує переможець футбольного чемпіонату світу серед лікарів Олег Голобуцький.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Олегові виповнюється 53 роки. Лікар із Вижниці виступав за аматорські команди Чернівецької та Івано-Франківської областей.

У складі збірної України серед лікарів буковинець вигравав чемпіонат світу. Олег Голобуцький також має вагомі досягнення у ветеранському футболі. У складі команди «Буковина-Ретро» Олег вигравав чемпіонат України серед ветеранів у віковій категорії 45 років і старше. Наш земляк у складі колективу «Сільмаш» (Коломия) здобув Кубок України серед ветеранів 50 років і старше.

Вітаємо Олега Голобуцького з Днем народження. Бажаємо здоров'я, щастя та здійснення усіх мрій.